Královské miminko

Archie zdědil po princi Harrym nejvýraznější poznávací znamení!

Křest Archieho, syna Harryho a Meghan
Zdroj: Sussexroyal
Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 16.8. 2019 12:30
Téma:

Malý Archie, syn prince Harryho a Meghan Markle, podle všeho zdědil nejvýraznější poznávací znamení svého tatínka - zrzavé vlasy! Tvrdí to zdroj časopisu People, podle kterého malý Archie roste jako z vody.

"Je to šťastné miminko. Má roztomilé naducané malé nožky a chomáče zrzavých vlásků. Je opravdu rozkošný," tvrdí nejmenovaný zdroj o královském miminku, které se narodilo letos šestého května.

 

Přitom těsně po narození Harry s Meghan nedokázali říct, komu z nich se malý Archie podobá víc. "Jeho vzhled se mění ze dne na den, tak uvidíme," řekl tehdy prince Harry.

 

Malý Archie se spolu s rodiči na veřejnosti objevil minulý měsíc - Harry a Meghan ho vzali na dobročinnou akci pořádanou princem Williamem. Kolem přitom pobíhali George, Charlotte a Louis - tedy děti vévodkyně Kate a prince Williama.

 

 

Podle People to značí, že královská omladina bude mít v rámci možností normální dětství, bez zástupu chův a výuky v prostředí domova. Průkopníkem v tomto trendu byla tragicky zesnulá princezna Diana a její synové v něm evidentně pokračují.

TN.cz