nebezpečné předjíždění

Audi předjíždělo přes plnou čáru: Čtyři mrtví, včetně matky miminka

Tragická nehoda u Pavlic na Znojemsku
Zdroj: Twitter, Policie ČR
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 12.11. 2019 14:38
Téma:

Policie popsala předběžnou příčinu tragické dopravní nehody u Pavlic z pondělního večera. Srážku podle vyšetřovatelů zřejmě způsobil řidič Audi, který nebezpečně předjížděl.

"Vozidlo Audi s rakouskou poznávací značkou předjíždělo přes plnou čáru v momentě, kdy před ním jel nákladní vůz, navíc jeli po lehce stopující silnici. Audi se čelně srazilo s vozem VW Passat," popsala nebezpečné předjíždění policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. "S těmito auty se srazilo další, které jelo směrem na Znojmo. Jednalo se o Škodu Fabia," dodala mluvčí.

 

Tři muži ve věku 50, 38 a 51 let zemřeli v autě, které podle policie zřejmě nehodu zavinilo. Ve Volkswagenu zemřela šestadvacetiletá žena. "Jejich zranění byla neslučitelná se životem, k úmrtí došlo ještě před příjezdem našich posádek," popsali záchranáři.

 

 

Tragickou dopravní nehodu přežili tři lidé včetně malého dítěte, které při nehodě přišlo o matku. "Dítě bylo po poskytnutí přednemocniční péče ve vážném stavu letecky transportováno do brněnské nemocnice," dodali záchranáři.

 

Jedinou přeživší z Audi je žena, kterou museli záchranáři z auta vyprostit. "Ošetřovali jsme ženu s mnohočetnými poraněními, na řízené ventilaci jsme ji dopravili na urgentní příjem fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích," popsali záchranáři.

Video z místa tragické nehody:

TN.cz