vyhrocená situace

Auto u Čáslavi srazilo malé dítě, svědek nehody dostal nakládačku!

Dítě na koloběžce vjelo pod auto
Zdroj: AKTU.cz
Ilustrační foto
Téma:

Nedaleko Čáslavi se večer stala vážná dopravní nehoda, která skončila zraněním dvou lidí. Osobní auto v obci Filipov srazilo čtyřleté dítě, to skončilo v nemocnici stejně jako svědek celé události, který se měl zastávat řidiče.

S podezřením na otřes mozku a se zlomenou nohou transportovali večer záchranáři do nemocnice čtyřleté dítě, které v obci Filipov srazilo osobní auto. "Mělo středně těžká poranění," sdělila TN.cz mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

 

Co přesně nehodě předcházelo, policie zjišťuje. Podle informací TV Nova se ale měly děti honit na ulici a jedno pak vběhlo pod kola projíždějícího vozu.

 

Inicident byl přitom velmi vyostřený. K úrazu totiž nepřišlo pouze dítě, ale i další muž, na kterého se vrhli rozzuření lidé. Jestli šlo o příbuzné sraženého dítěte, nebo o náhodné svědky, není jasné. Napadený muž by ale měl být svědkem celé události, který se zastával řidiče.

 

 

Policie tuto zprávu zatím odmítla komentovat. "Mohu sdělit pouze to, že došlo k incidentu mezi lidmi ve vztahu k této nehodě," uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa. 

 

Jestli muž na místě něco řekl, nebo udělal, není jasné. Kvůli tvrdé potyčce ale musel být převezen do nemocnice. "Mohu potvrdit, že jsme ošetřili muže se zlomeninou lícní kosti," dodala mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
Pět velkých mýtů o PRVNÍ POMOCI. Proč už se nedává umělé dýchání?

lud TN.cz