oblíbený svátek

Britové truchlí: Harry a Meghan nestráví Valentýn společně!

Meghan a Harry v nadaci
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čekají svého prvního potomka a plánují také stěhování do nového domu. Letos měli oslavit sv. Valentýna poprvé jako manželé. Oblíbený svátek však nebudou trávit společně. Harry bude v jiné zemi.

Fanoušci oblíbeného královského páru prince Harryho a Meghan Markle netrpělivě očekávají příchod jejich prvního potomka. Většina z nich proto také předpokládala, že si pár užije svůj první Valentýn jako manželé společně. Každý ho však bude trávit někde jinde, uvedl deník Mirror.

 

Princ Harry stráví čtvrtek v Norsku, kde navštíví výcvikový kemp a zúčastní se oslav 50. výročí tradičního cvičení národního námořnictva a letectva. Jelikož se výcvik koná v náročném terénu, pro Meghan by to mohlo být nebezpečné, a proto zůstane v Británii.

 

 

Sv. Valentýn patří mezi Meghanini oblíbené svátky. Ráda plete nebo háčkuje dárky pro své blízké. Tento den nejspíš stráví se svými blízkými.

 

Princ Harry a Meghan Markle by měli na svět přivést prvního potomka v příštích měsících, podle informací Meghan by to měl být duben. Před tím je však čeká ještě stěhování z Kensingtonského paláce do Frogmore House ve Windsoru.

 

Připomeňte si reportáž o těhotenství Meghan z Televizních novin:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz