Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

velká proměna

Čistotná Lucie z Výměny manželek: Takhle se změnila! FOTKY

Výměna manželek: Naštvaná Lucie
Zdroj: Nova.cz
Lucie změnila image

Chtěla si vyzkoušet, jak vypadá život v jiné domácnosti, čekal ji největší šok života v ubytovně bez toaletního papíru. Zatímco ale vztah špindíry Věry vydržel, Lucie se s partnerem Jiřím rozešli. A ona radikálně změnila image.

Poslední díl reality show Výměna manželek byl opravdu drsný. Čistotná Lucie (36), která žije v útulné roubence, se ocitla v zakouřené domácnosti rodiny Věry (26) v jednopokojové ubytovně. Deset dní musela sledovat jak se dvě malé holčičky, tehdy šestiletá Natálie a jedenapůlroční Stephanie, batolí ve smradu a mezi odpadky.

 

Proměna Lucie po Výměně

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Proměna Lucie po Výměně - 2

 

Dobrá zpráva je, že Věra s Petrem šli podle všeho do sebe, přestěhovali se do 2+kk v Kolíně a jejich nová domácnost už není nechutné doupě. Holčičky mají svůj pokojíček, Petr si sehnal novou práci, dvojice dokonce omezila kouření a zlepšila se v hygieně.

 

 

Zvrat nastal i v životě Lucie. Její vztah s o tři roky starším Jiřím nevydržel a s přítelem se loni v prosinci vydali každý svou cestou. "Přítel odešel tři čtvrtě roku po skončení Výměny. Musel odejít, protože se sem vlastně přistěhoval, takže si našel vlastní bydlení a nějak si zařídil svůj život, je mi to jedno,“ vyjádřila se Lucie. Rozchodu evidentně nelituje.

 

 

A rýsuje se jí nový vztah? "Dá se říct, že ano. Je to stoprocentní, ale nechci to zakřiknout.“ Lucie tak v roubence zůstává zatím sama se synem Martinem, změnila ale image a ohromně prokoukla.

 

Více o tom, jak rodiny žijí dnes, sledujte v sobotu ve Volejte Novu v 10.40 na Nově. Vše o seriálu si přečtěte tady. Poslední díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Špindíra Věra z Výměny manželek zneuctila Ewu Farnou! Víme jak

Jak dnes žijí Věra a Petr z Výměny manželek? Fotky!

hel TN.cz