filmy, seriály, zábava

Nova představila podzimní program! Podívejte se, co nás čeká

Podzimní program
Zdroj: TV Nova
Téma:

Skupina Nova představila na tiskové konferenci programové schéma pro podzim 2014. K horkým novinkám patří dřívější start oblíbeného denního seriálu Ulice, který se na obrazovkách objeví už 18. srpna. Překvapení čeká i na fanoušky Doktorů z Počátků, nově se stejně jako diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dočkají vysílání dvou epizod týdně. Podzimní program počítá i s premiérovou čtvrtou řadou Kriminálky Anděl a zbrusu novým hudebním pořadem Chart Show.

Ulice

Nejoblíbenější denní seriál Ulice, jak ho diváci mají rádi, vstupuje do jubilejní desáté sezony. Ta přinese životní osudy známých i nových hrdinů, v nichž nebude chybět romantika, emoce, napětí ani humor. Uliční tým na podzim posílí několik nových tváří, mezi nimi například Hana Holišová, Václav Kopta, Matouš Ruml nebo Tomáš Měcháček. Publikum se může těšit i na návraty oblíbených postav v podání Petra Buchty, Filipa Rajmonta, Petra Vacka či Otakara Brouska ml. Nové díly budou vysílány tradičně každý všední den od 18:30.

 

Nepřehlédněte:
Nový sympaťák v Ulici! Koho si zahraje?


Ordinace v růžové zahradě 2


Desátá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 si pro diváky připravila pokračování životních příběhů oblíbených seriálových postav. Do Kamenice se přistěhují noví obyvatelé, kteří s osudy ostatních pořádně zamíchají.
První z nich je doktorka Marie Pokorná v podání Dany Batulkové. Čestmíru Mázlovi vstoupí do života hned dvě atraktivní ženy, shodou okolností identická dvojčata. Životní zvrat čeká i Petra Hanáka – jeho přítelkyně Gábina se totiž vrátí z psychiatrické léčebny a Petr je tak vystaven nelehkému výběru mezi Gábinou a současnou přítelkyní, doktorkou Andreou Blechovou. Klid nebude ani v rodině Suchých – do nemocnice totiž míří posila záchranné služby v podobě biologického otce Toníka Suchého.

 

Podívejte se:
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z NOVÝCH DÍLŮ: Gábina opět na scéně!

Doktoři z Počátků


Druhé řady Doktorů se Počátků s dalšími osudy seriálových hrdinů se diváci dočkají dvakrát týdně v pondělí a ve středu. Velkou ránou budou pro všechny velmi vážné zdravotní obtíže doktora Panenky. Markétku čeká porod a její rodina se navíc rozroste ještě o další dítě. V Počátkách se objeví i několik nových postav: Ota Kovář je nucen přijmout novou zdravotní sestru a k velkému údivu všech na toto místo nastoupí zdravotní bratr v roli Davida Gránského.

 Kriminálka Anděl


Premiérová čtvrtá řada populárního kriminálního seriálu s Markem Taclíkem, Davidem Švehlíkem nebo Helenou Dvořákovou v hlavních rolích přinese nové případy, inspirované skutečnými událostmi. Tým policistů rozšíří vyšetřovatelka Jana Pidrmanová a nová šéfová v podání Zlaty Adamovské. I tentokrát se mohou diváci těšit na detailní pohled na práci kriminalistů, řadu netradičních prostředí i maskérsky náročné scény, například vraždu na kolejích.

 

CELÉ DÍLY VAŠICH OBLÍBENÝCH SERIÁLŮ SLEDUJTE NA NOVA PLUS

Chart Show


Televize Nova připravila ve spolupráci s televizí Markíza hudební show plnou hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Nový zábavný pořad Chartshow představí divákům žebříčky těch nejúspěšnějších českých a slovenských hitů.Vaření s Láďou Hruškou


Televize Nova si na podzim pro diváky kromě pokračování populárních publicistických pořadů přichystala novinku v podobě kuchařské show Ládi Hrušky. V každém díle představí Láďa tři nejlepší a divácky nejoblíbenější recepty.

 

 

 

Premiérové zahraniční seriály


Televize Nova si na podzim pro své diváky připravila i premiérové zahraniční seriály. Představí se další řada Kriminálky Las Vegas s partou profesionálních detektivů. Připraven je i zbrusu nový seriál Nebezpečná identita o dvojčatech Bridget a Siobhan, z nichž jedna přebírá identitu té druhé, a na povrch pomalu začínají vyplouvat různá tajemství. Premiérově je připraveno i pokračování Námořní vyšetřovací služby nebo Lovců zločinců.

 


České premiérové filmy


TV Nova pro své diváky připravila celou řadu nových českých filmů, u kterých zažijí zábavu, napětí, podivuhodné příběhy, vtipné historky i nostalgii. Večery mohou strávit ve společnosti letní komedie Zdeňka Trošky Babovřesky nebo filmu o vášni k hudbě a ženám oscarového režiséra Jiřího Menzla Donšajni. Napětí přinese Příběh kmotra, inspirovaný bestsellerem Jaroslava Kmenty Kmotr Mrázek. Na děti čekají hrdinové animovaného filmu Čtyřlístek ve službách krále a milovníci vtipů se opět setkají se známými i novými postavami v dalším pokračování Kameňáku 4. Josef Abrhám a Libuše Šafránková se představí v hlavních rolích romantického filmu Přijde letos Ježíšek?

 

 

Zahraniční premiérové filmy


Diváci premiérových zahraničních filmů budou svědky dojemného dobrodružství ve filmu Martina Scorseseho Hugo a jeho velký objev. Čeká na ně také řada akčních filmů: Red 2 o partě vysloužilých agentů v čele s Brucem Willisem, Jack Reacher: Poslední výstřel v hlavní roli s Tomem Cruisem a Salt s Angelinou Jolie, která je obviněna z úmyslu spáchat atentát na prezidenta. Do křížku se zákonem se dostane lovec odměn ve filmu Exmanželka za odměnu a Johny Depp se v Cizinci zaplete do sítě intrik, romantiky i nebezpečí. Dětem i dospělým udělají radost Animované příběhy Madagaskar 3 a Legendární parta.

 

TV Nova