GALERIE Porušení protokolu

Meghan šokovala Brity i novou rodinu: Oblékla vyzývavé šaty!

Meghan Markle si oblékla krátké šaty - 2
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Meghan zřejmě ještě nestihla nastudovat královský protokol. Na charitativní akci, kam přišla s manželem princem Harrym, totiž oblékla nevhodné šaty. Sukně byla tak krátká, že odhalovala kolena i část stehen.

Zatímco některé fanoušky královské rodiny Meghan pobouřila, další ji přirovnávají k princezně Dianě. Mohl za to jediný večer v centru Londýna. Spolu s princem Harrym se vévodkyně účastnila charitativní akce ve Viktoriině divadle, píše portál Daily Mirror.

 

Jako vždy Meghan svým outfitem zazářila. Tentokrát ale o pozornost, která se na ni upírala, zřejmě královské rodině radost neudělala. Na muzikál Hamilton totiž bývalá herečka dorazila v šatech, jejichž délka byla vysoko nad kolena.

 

GALERIE: Meghan Markle si oblékla krátké šaty

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle si oblékla krátké šaty - 1

 

Královský protokol přitom členkám vládnoucí rodiny nařizuje delší sukně, která zakrývají celá stehna. Ženám by neměla být vidět ani kolena. To rozhodně Meghan v šatech, připomínajících sako od smokingu, nedodržela.

 

 

Jde přitom už o druhý podobný přešlap od doby, kdy je členkou královské rodiny a musí zmíněný protokol dodržovat. Krátce po svatbě oblékla šaty, které odhalovaly nahá ramena. Většina odborníků se ale domnívá, že si to Meghan jako manželka Harryho, který je v nástupnictví na trůn až šestý, může dovolit.

epa TN.cz