radostná zpráva

Další svatba v královské rodině! Lady Gabriella Windsor se vdala

Lady Gabriella Windsor se vdala
Zdroj: Profimedia
Lady Gabriella Windsor a Thomas Kingston
Téma:

Královská rodina se opět sešla pohromadě a tentokrát zamířila na další svatbu, kterou napjatě sledovala celá Británie. V sobotu se totiž vdala Lady Gabriella Windsorová. Na jejím obřadě nechyběla královna Alžběta II., její manžel princ Philip i princ Harry, který dorazil sám. Svatba se konala v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Královská rodina se v posledních dnech vůbec nenudí. Poté, co vévodkyně Meghan porodila princi Harrymu chlapečka Archieho Harrisona Mountbatten-Windsora, se slavila další svatba.

 

V sobotu se v kapli sv. Jiří na hradě Windsor vdala Lady Gabriella Windsorová, dcera prince a princezny z Kentu. Za muže si vzala finančníka Thomase Kingstona.

 

Mezi hosty byla královna Alžběta II., její manžel princ Philip, Pippa Middleton nebo princ Harry, který dorazil na obřad bez své manželky. Ta se doma starala o syna. Na svatbě chyběl princ William, který předával cenu pro vítěze fotbalového zápasu, a jeho žena vévodkyně Kate, uvedl Hello.

 

 

K oltáři dovedl nevěstu otec, tři družičky a tři chlapci, kteří mají za úkol pomáhat s vlečkou, nebo nést prstýnky. Lady Gabriella Windsorová měla na sobě krajkové šaty s dlouhou vlečkou od italského návrháře Luisa Beccaria. Na hlavu si nasadila čelenku, kterou měla v den své svatby i její babička princezna Marina a její maminka princezna z Kentu.

 

GALERIE: Svatba Lady Gabrielly Windsor a Thomase Kingstona

1
/
7
Zdroj: Profimedia
Lady Gabriella Windsor se vdala

 

Po obřadu se všichni přesunuli na hostinu do Frogmore house, kde slavili svoji svatbu také princ Harry a vévodkyně Meghan. Hosté si užili skotské uzené lososy, chřestové rizoto, jednohubky a třípatrový dort, informoval Dailymail.

reg TN.cz