Ztracená Míša

Detaily z vyšetřování: Policie vzala matku do sklepa. Pak se ozval řev!

Téma:

Policie usilovně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové. Dívka zmizela před šesti dny bez jediné stopy. Policisté během víkendu prohledali dům, ve kterém rodina žije. Podle výpovědi svědka odvedli matku do sklepa, ta po chvíli začala děsivě řvát. Policie se zaměřila i na výslechy bývalých partnerů matky. Jeden z nich měl v minulosti problémy se zákonem.

Rozsáhlá pátrací akce po ztracené školačce z Ústí nad Labem pokračuje. Do hledání se kromě dobrovolníků a strážníků připojili také psi speciálně vycvičení na vyhledávání osob. Policie v neděli prohledávala byty a sklep v domě rodiny. Svědek pro TV Nova popsal děsivý okamžik, kdy vyšetřovatelé na "něco podezřelého" narazili ve sklepě.

 

GALERIE: Michaela Muzikářová

1
/
8
Zdroj: facebook.com
Michaela Muzikářová - 1

 

"Policista v bílém ochranném oděvu přišel nahoru ze sklepa. Řekl kolegům, ať jdou dolů, že 'něco tak nechutného ještě neviděl'," řekl svědek a pokračoval: "Pak všichni sešli dolů do sklepa, vzali s sebou i matku Míši. Najednou se ozval děsivý řev matky," popsal svědek situaci, ze které mrazí.

 

 

O jaký nález se jedná, však policie neprozradila. "Detaily z průběhu vyšetřování nebudeme prozrazovat," řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. "Policie vždy prohledává místo bydliště v ochranných oblecích, je to běžný postup," vysvětlila.Vyšetřovatelé se zaměřili i na výslechy bývalých partnerů matky. Podle informací TV Nova měl v minulosti jeden z nich problémy se zákonem. Údajně měl zneužít dítě. Svědci potvrdili, že tento muž rodinu navštěvoval ještě během Vánoc. "Vídávala jsem ho tam," řekla svědkyně. Vztah ale prý už skončil. "Po rozchodu to šlo s matkou Míši z kopce," dodal svědek.

 

Viděli jste Míšu? Máte informace vedoucí k jejímu nalezení? Informujte policii na lince 158! Děkujeme.

 

Policisté do současné doby přijali od občanů téměř šedesát poznatků, avšak zatím bez kladného výsledku. Kriminalisté v pondělí zveřejnili mapu, která vyznačuje oblast, ze které mají kriminalisté zájem získat kamerové záznamy. Tyto záznamy mohou být jak z kamer umístěných ve vozidlech nebo z kamer umístěných na budovách.

 

 

Inkriminovaná doba, která kriminalisty zajímá, je od 10. 1. 14:00 hodin do 11. 1. 8:00 hodin. Tyto záznamy prosím poskytněte policistům na kterékoliv nejbližší policejní služebně.

has TN.cz