brutální napadení

Dívka chtěla platit lístek stovkou, řidič ji vyhodil a zmlátil!

Napadení cestující řidičem městské hromadné dopravy řeší policisté v Hradci Králové. Záminku k tomu, aby dvacetiletou dívku řidič ztloukl, měl velmi banální. Chtěla totiž platit stokorunou. Muž byl po incidentu z práce propuštěn, jeho trest tím ale skončit nemusí.

Bylo 16. května pět hodin odpoledne když 20letá dívka přistoupila v Hradci Králové do trolejbusu číslo 7. V ruce měla stokorunu a chtěla si u řidiče koupit jízdenku.

 

Ten ovšem se slovy, že stokoruny rozhodně nemusí brát, přestože měl na vrácení, dívku doslova z trolejbusu vyhodil. Řekl, že nemůže dál pokračovat v jízdě.

 

Starší cestující, která byla svědkem celého incidentu, nabídla dívce, že jí stokorunu rozmění. Dívka pak s 30 korunami šla znovu za řidičem.

 

 

Ten ji ale vystrkal ven z trolejbusu a tam ji fyzicky pěstmi a fackami napadl. To vše ale zaznamenala kamera, takže Dopravní podnik Hradce Králové měl k dispozici záznam a okamžitě 51letého řidiče propustil z práce.

 

Incidentem se zabývala i policie, která v těchto dnech řidiče obvinila z výtržnictví. Hrozí mu až dvouletý trest vězení.

Související témata:
vbo, Filip Pultar TN.cz