tragické neštěstí

Dívky bouraly v přímém přenosu! Video vyvolalo bouřlivé reakce

Tragická nehoda dvou dívek u Mostu
Zdroj: Události 112 / Facebook
Téma:

Čtvrteční tragická nehoda na Mostecku, kterou dvě dívky sdílely na sociální síť, si vyžádala život jedné z nich, druhá je těžce zraněná. Děsivé video vyvolalo bouřlivé reakce, zděšení přátelé dívek truchlí, další vyjadřují rodině soustrast. Najdou se ale i tací, kteří dívky odsuzují za nerozvážnost a nebezpečné chování vůči sobě i okolí.

Čtvrteční odpoledne bylo velmi děsivé pro spoustu lidí, kteří mohli živě sledovat strašlivou nehodu dvou mladých žen. Dívky jely kolem Obrnic, vesele si cestou zpívaly, komentovaly cestu, smály se.

 

Video není vhodné pro mladší 18 let!

 

Pak v jednu chvíli na dálnici zvednou rychlost, nejdřív na 120, potom jedou už 160. V tu chvíli přijde smrtelný náraz do protihlukové stěny. Tím ale okamžiky hrůzy pro přátele, rodinu a známé nekončí, kamera telefonu totiž běží dál a zachycuje to, jak se jim lidé snaží pomoci, následně se objeví záchranáři.

 

To vše se šíří na sociálních sítích a video v lidech vyvolává celou řadu reakcí. Známí litují ztráty a přejí rodině soustrast, druhé dívce zase brzké uzdravení. "Ježiši, přeji soustrast celé rodině," reaguje Petula D.

 

"Hrozný, nechtěla bych být v kůži rodiny, jako máma bych se složila. Ale jako řidič s dětmi v autě mám vztek na ty mladý. Ta zatáčka vynáší a hlavně v pravém pruhu. Rodině přeji upřímnou soustrast," reagovala Jana Č. pod videem.

 

To, že je zatáčka zrádná, potvrzují i další. "Což o to, ono při stovce se ta zatáčka dá projet, ale u 140 to chce mít ..... kliku a jeli víc podle toho, co hlásila ta druhá," reaguje Jan K..

 

"Já tam taky jel rychle a ta silnice se tam pěkně přivírá (zostřuje se úhel) a navíc to tam skočí dolů. Tak v té rychlosti pro nezkušenou řidičku je to fatální situace. I já s 20 letou praxí a sportovním autem tam měl co dělat," potvrdil René V. v kometářích.

 

 

Spousta lidí si myslí, že by mělo být video okamžitě staženo, další ale mají za to, že by mělo sloužit jako varování pro další řidiče, kteří se jízdě věnují jen napůl. Lidé, i když litují ztrátu mladého života, poukazují na to, že mohli připravit o život někoho dalšího.

 

Objevují se i nenávistné komentáře, podle kterých jsou mladí lidé za volantem nebezpeční. "Ať mladý nebo starý je škoda každýho života, přesně, může se to stát komukoliv a nemusí ani natáčet na mobil.Upřímnou soustrast rodičům," reagovala Marcela Č. na video.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Děsivé záběry těsně před smrtí: Nevěsta zahynula při cestě na obřad v helikoptéře! VIDEO

Proč se v autě poutat? Odpověď naleznete ve videu, kde tělo vyletí z auta jako raketa!

klma TN.cz