The Voice Česko Slovensko

Do hádky s kouči se vloží Vojtek! Co předvede, tu ještě nebylo

Už v neděli se mohou diváci televize Nova těšit na pokračování pěvecké show The Voice Česko Slovensko. Soutěžící opět budou dělat maximum, aby zaujali kouče a dostali se do jejich týmů. Někteří jsou ale tak nadaní, že se o ně kouči div nepoperou.

Někdy se stane, že koučové mají o soutěžícího takový zájem, že udělají všechno možné, jen aby ho zlákali do svého týmu. To je i případ talentovaného Marka Pošty. Markovi je 18 let a žije ve Velkých Popovicích.

 

Diváci ho ale mohou znát ze semifinále SuperStar 2018. Od té doby zhubl a hodně na sobě zapracoval. Pepa Vojtek ho po vystoupení usadil do svého koučovského křesla a dokonce mu s Janou zazpívali, aby si na chvíli zakusil pocit kouče.

 

GALERIE: Koučové The Voice zpívali pro soutěžícího!

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Koučové The Voice zpívali pro soutěžícího! - 1

 

Zatímco Vojtek zazpíval začátek hitu Pohoda jeho kapely Kabát, Kirschner vsadila na legendární Beatles a svůdným hlasem zapěla "I Want You" (v překladu Chci tě). Vojtěch Dyk Marka během sledování jejich vystoupení zase masíroval.

 

 

Koho si nakonec Marek Pošta zvolí? To se dozvíte v premiérovém díle show The Voice Česko Slovensko v neděli od 20:20 na Nově! Poslední epizodu si můžete přehrát na NovaPlus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa TN.cz