Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

co se děje?

Drama v Británii: Královna křičela, Kate za sebou práskla dveřmi

Kate a královna
Zdroj: tn.cz / isifa

Že Její Veličenstvo Alžběta II. nemůže vystát manželku svého vnuka Williama Kate, se tak nějak ví. Krásná vévodkyně z Cambridge totiž až příliš připomíná zesnulou Dianu, která byla královně trnem v oku asi před dvaceti lety. Teď se ale konflikt mezi ženami vyostřil a došlo i na křik.

Tentokrát si urozené ženy vjely do vlasů kvůli výchově dětí, píše magazín Life&Style. Královna je totiž ze staré školy a nemůže překousnout, že její vnuk s manželkou mají na věci zkrátka jiný názor. Konkrétně Kate si nepřeje nic jiného, než aby její děti mohly žít normální život. Naproti tomu Její Veličenstvo vyžaduje, aby jak Kate, tak její potomci dodržovali tradiční dvorní zvyklosti.

 

Zatím nejdrsnější hádku spustilo Katino odmítnutí přidělené královské chůvy. Nadcházející dvojnásobná maminka královně oznámila, že bude dcerku vychovávat sama a jen s pomocí svojí matky Carole. To ale panovnici vytočilo takovým způsobem, že začala na svobodomyslnou Kate křičet a přikazovat jí, jak bude malou princeznu vychovávat.

 

 

Po královnině výstupu se měla Kate naštvat a opustit palác. Vévodkyni už delší dobu rozčiluje, že je její těhotenství jen zástěrka, aby se odvedla pozornost od sexuálních skandálů královnina syna, prince Andrewa. Své druhé dítě by měla Kate porodit v dubnu.

 

Rozkoly mezi královnou a Kate jsou na denním pořádku. Jejímu Veličenstvu prostě nejsou Middletonovi dost dobří a považuje je za neurozené poddané, kteří se jen chtějí přiživit na tom, že je teď jejich dcera součástí královské rodiny.

 

Oblíbené vévodkyni stařenka vyčítá mimo jiné styl oblékání a nekonvenční chování. A aby toho nebylo málo, útoky na konto nadcházející matky přicházejí také ze strany tchýně Camilly.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Válka Kate a Alžběty II.: Královna vyšla do boje!

Princ Andrew měl sexuální otrokyni! Co na to královna?

mom TN.cz