Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.1. 2015 15:36
video spálil vlajku

DRSNÝ VZKAZ Islámskému státu: Tohle říká otec české rodiny

Čech natočil video pro islamisty
Zdroj: YouTube.com
Čech natočil video pro islamisty

Činy teroristů spojených s Islámským státem v poslední době hýbou celým světem. Teroristický útok v srdci Francie vyvolal po celém světě obrovskou vlnu reakcí. Jak solidaritu a pietu, tak naštvání a hrozby. Jiří z Mladé Boleslavi se rozhodl, že Islámskému státu a jeho stoupencům pošle vzkaz...

Události posledních dní, kdy především na území Francie došlo k mnoha násilným činům, při kterých umírali nevinní civilisté, šokovala celý svět. Mnoho lidí se bouří proti terorismu, Islámskému státu a jejich stoupencům. Jiří z Mladé Boleslavi se rozhodl svůj názor prezentovat veřejně ve videu na portálu youtube.com, kde svůj vzkaz směřuje přímo Islámskému státu, jeho příznivcům a dalším teroristům, ale má vzkaz i pro Baracka Obamu.

 

 

"Toto je vzkaz pro všechny členy a stoupence islámského státu a teroristy obecně. Vaše agrese vůči kterékoliv zemi nemůže být nikdy tolerována, protože nejste hodni našeho respektu a tolerance. Vaší jedinou náplní je, fyzické týrání, vraždění a mučení včetně žen a dětí, všech, kteří neuznávají vaši takzvanou víru, která ani není žádným skutečným náboženstvím! Jste pouze rebelové, kteří po celou historii lidstva žili na úkor druhých, nikdy jste nic neuměli ani nevytvářeli žádné hodnoty. Nevím, jestli jste tak mentálně retardovaní, ale nezasloužíte si ani žádné slitování. Dokonce nejste ani žádní skuteční bojovníci a už vůbec nejste odvážní. Jste pouze zbabělí prašiví psi, jste pouhý virus naší společnosti a nemáte právo žít a svým jednáním jste se připravili i o právo žít na této planetě. Jediné co si zasloužíte je, strávit zbytek svého ubohého a zbytečného života někde za mřížemi, nebo pokud to nepůjde jinak, být úplně vyhlazeni. Nevěřím že taková podřadná forma života, jako jste vy, se plodí přirozenou cestou. Jste jen parchanti kteří se uspokojují a rozmnožují kopulací s prašivými psy, kojoty, hyenami, ovcemi, kozami a jakýmikoliv jinými zvířaty! Jste dokonce tak zbabělí a ustrašení, že se bojíte odhalit svou tvář a identitu. Za svou takzvanou víru se stydíte a máte veliký strach, že za vaše jednání by vám někdo mohl ublížit. Džihád Johne a vy všichni jeho spojenci, nejste ani hrdi na své přesvědčení a spojence a na odhalení své identity nemáte koule. Tato vlajka Islámského státu, není vlajkou žádného státu, protože Islámský stát není a nikdy nebude! Ty, Baracku Obamo, neustupuj, protože je potřeba zničit tento lidský odpad, neustupuj a raději dej rozkaz k dalším vojenským operacím, pevně věřím, že spojenců pro úplnou likvidaci těchto zbabělců, bude stále víc."

 

 

Co si myslíte o vzkazu Jiřího z Mladé Boleslavi? Souhlasíte s ním? Nebo máte obavy, že tímto videem může poštvat Islamisty i proti České republice? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem, nebo na náš Facebook.

 

Anketa

Bojíte se teroristického útoku v Česku?

Hlasovalo 19144 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Umělci reagují na vyvraždění redakce Charlie Hebdo. Takto si dělají legraci z Islámu

Svět porna nechutně útočí na muslimy: Herečky převléká do šátků i burek. GALERIE

TN.cz
Reklama