jedinečné CD

Emma vydává své první album! Na trhu bude už příští pátek

Emma Drobná vyhrála SuperStar
Zdroj: TV Nova
Téma:

Vítězka letošního ročníku SuperStar Emma Drobná vydává své první CD. Vyjde už příští pátek a obsahovat bude všech devět populárních písní, které si vystřihla v soutěži.

Emma Drobná byla jedna z mála soutěžících, kteří zaujali porotu hned napoprvé. Modrooká kráska zabodovala nejen svým vzhledem, ale i sympatickým vystupováním a jedinečným zabarvením hlasu. I proto se stala prakticky ihned favoritkou na vítěze.

 

 

Do soutěže přitom sama vůbec nechtěla. Přihlásila ji maminka, které je teď Emma velmi vděčná. Nejenže si díky účasti v soutěži na vlastní kůži vyzkoušela, jaké je to stát na pódiu před obrovským publikem, ale dokonce dostala příležitost vydat své první album! Z barové zpěvačky se tak pomalu stává profesionální česká zpěvačka.

 

Co řekla Emma ke svému vítězství? Podívejte se na následující rozhovor.

 

 

První album přináší původní autentický záznam živých vystoupení ze semifinále, finálových kol a Superfinále bez jakýchkoli střihů a playbacků. Jedná se tedy celkem o devět hitů - od populární písně Fix You od Coldplay, přes Čerešně Hany Hegerové, až po Your Song od Ellie Goulding.

 

Tracklist:

1. Fix You
2. Toxic
3. Love The Way You Lie
4. Feeling Good
5. Valerie
6. Pokoj v duši
7. Čerešne
8. Habits
9. Your Song

 

Související témata:
lud TN.cz