ČEŠI DISKUTUJÍ

Češi berou "Prymulovu" restauraci útokem! Objednávají salonky a stoly

Restaurace
Zdroj: Restaurace Rio's
Výdejní okénko restaurace
David Mimra
David Mimra
23.10. 2020 10:54
Téma:

Facebook restaurace, kde se sešel ministr zdravotnictví Roman Prymula a poslanec Jaroslav Faltýnek (ANO), zaplavily vtipné komentáře Čechů. Ti se ptají na to, jestli si mohou objednat stůl nebo salonek a utahují si z toho, že provozovatel uvádí, že má otevřené pouze výdejní okénko.

"I dnes máme pro vás otevřené výdejní okénko," napsal provozovatel restaurace na Facebook a přidal i fotografii. Pod tímto statusem se během pátečního dopoledne začaly hromadit desítky komentářů.

 

Poté, co celou republiku obletěly fotografie ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), jak vychází pozdě v noci ze dveří restaurace, zaplavily Facebookové stránky vtipné komentáře. "Můžeme si na dnešní večer zarezervovat salónek, je nutné probrat jednu důležitou misi," ptá se jeden z diskutujících.

 


 

Další z diskutujících si dělá legraci z toho, že restaurace má údajně otevřené jen výdejní okénko. "Jo tak okýnko, jo? Hospodám a restauracím držím v těchhle dobách upřímně palce, ale vám, vám fakt přeji, ať krachnete," píše další.

 


 


Do restaurace jsme se dnes neúspěšně pokoušeli dovolat. Facebookové stránky restaurace byly už před 11 hodinou nedostupné a nakonec bylo zavřeno i výdejové okénko.

TN.cz