smrt zpěváka

Před měsícem zpíval v Praze. Fanoušci Linkin Park nechápou

Téma:

Šokující zpráva o smrti lídra kapely Linkin Park Chestera Benningtona zastihla celý svět, především i fanoušky kapely, která vznikla v roce 1996, prodala přes 50 milionů alb a získala dvě ceny Grammy. Linkin Park před měsícem navštívili i Prahu, kde zahráli koncert po deseti letech.

Fanoušci po celém světě zapalují svíčky a truchlí, i v Česku na zpěváka vzpomínají. "Nedokážu ani vyjádřit, jak moc mě to dostalo. Od mala to byl pro mě vzor a neskutečně jsem ho obdivovala. Prostě pán s velkým P. Nenahraditelný hlas a nenahraditelný člověk. Měla jsem neskutečný štěstí, že jsem ho mohla vidět naživo. RIP Chester," napsala na sociální síti Markéta K.

 

"Bože, to je zlý sen, moc mě to mrzí. Tohle by mě nikdy nenapadlo, ani to, že jsem je viděla naposledy, pláču. Snad je mu lépe," vzpomínala na poslední koncert Mársy B.

 

 

Další fanoušci děkovali za to, že mohli koncert s Linkin Park v Praze zažít a někteří tomu ani nemohli uvěřit. "Sice to moc nepomůže, ale o to víc děkuji, že jste ho sem k nám stihli ještě pozvat, a mohl jsem tak zažít na vlastní kůži, jaká neskutečná osobnost to byla," napsal Thomas H.

 

"Cože? Nevěřím. Kde jsou nějaké další informace?," napsala Veronika S.

 

 

Někteří však na jeho sebevraždu měli i jiný názor. "Hlavně každý rozumný člověk nespáchá sebevraždu. A ještě, když má děti, takže nevidím důvod proč brečet," zveřejnil na sociální síti Martin P.

 

"Sebevrahy považuji za slabochy. Pokud mají nevyléčitelnou, bolestivou nemoc, chápu. Jinak je to zmar," napsala Zdeňka H.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chester z Linkin Park: Před smrtí napsal VZKAZ mrtvému příteli, který by včera oslavil narozeniny!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz