HVĚZDNÝ BABYBOOM

Hvězda Ulice Pagáčová porodila holčičku! Pochlubila se fotkou

Patricie Solaříková a Tibor Pagáč
Zdroj: Profimedia
Brabec Martina
Martina Brabec
Aktualizováno 11:12
23.5. 2021 11:08
Téma:

Babyboom mezi českými celebritami pokračuje. Tentokrát se maminkou stala herečka Patricie Pagáčová, která ještě jako Solaříková zářila v seriálu Ulice.

Herečka Patricie Pagáčová se stala poprvé maminkou. Na svět přivedla krásnou holčičku, jejíž fotkou se pochlubila na sociálních sítích.

 

"Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou," napsala dojatá herečka k fotografii dcery. Holčičku s manželem Tiborem pojmenovali Bibiana. 

 

 

 

Tibora Pagáče si Patricie vzala v roce 2019. Těhotenským bříškem se pochlubila letos v únoru na dovolené na Maledivách. "Prý se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, co jste tady se mnou," uvedla tehdy herečka.

 

 

Pagáčová je další celebritou, která koronavirovou pandemii využila k plození potomků. Naposledy se z nového přírůstku radoval matematik a miliardář Karel Janeček. 

 

 

Již brzy na svět přijdou další VIP miminka. Prvního potomka se dočkají například zpěvačka Martina Pártlová nebo modelka Veronika Kopřivová, které čekají holčičky. Herečka Nikol Štíbrová má zase v červnu porodit už druhého syna. 

 

Patricie Pagáčová coby Tereza Jordánová opustila seriál Ulice v roce 2019. Podívejte se na její poslední scénu:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz