Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Velká soutěž

Hledá se nejkrásnější mazlíček Česka! Vyhrajte ceny za 60 tisíc

Soutěž
Zdroj: TN.cz
Soutěž

Velká soutěž je tady. Za jedinou fotku můžete vyhrát ceny v hodnotě 60 tisíc! Takže pokud máte doma pejska, kočičku nebo jiného mazlíčka, vyfoťte ho a přihlaste do soutěže.

Které zvíře je v Česku nejkrásnější? O tom rozhodne velká soutěž TN.cz. Myslíte si, že vašemu pejskovi, kočičce, papouškovi nebo koni nesahají ostatní ani po paty? Pak neváhejte a vyfoťte ho. Fotku pak přihlaste do naší velké soutěže. Když se váš mazlíček bude líbit i ostatním, můžete vyhrát ceny v hodnotě 60 tisíc!

 

Fotku můžete nahrát tady - soutez.tn.nova.cz

 

Soutěž bude trvat 4 týdny. Každý týden se bude hrát o voucher v hodnotě 5 tisíc korun. Hlavní cenou za všechny týdny pak bude voucher v hodnotě 40 tisíc korun. Celkem tedy hrajeme o vouchery na nákupy v hodnotě 60 tisíc. Vouchery budete moci uplatnit na portálu justhunter.cz, který prodává luxusní chovatelské potřeby.


Jak hrajeme?

 

Hlasování bude probíhat v období od 7. 4. 2015 do 3. 5. 2015 a bude rozděleno na čtyři týdenní hlasovací kola. V každém soutěžním kole zvítězí fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných "duelů". Do hodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se v daném hlasovacím kole zúčastnily alespoň 100 "duelů".

 

Po skončení posledního hlasovacího kola bude vyhodnocena jedna vítězná soutěžní fotografie celé soutěže, která získala nejvyšší procento vyhraných "duelů" za celou dobu hlasování v soutěži, tj. souhrnně za všechna hlasovací kola. Do vyhodnocení budou zařazeny pouze soutěžní fotografie, které se zúčastnily celkem alespoň 500 "duelů".

 

Kompletní herní řád najdete tady.Partnerem soutěže je Vétoquinol. "Jsme rodinná veterinární farmaceutická společnost pečující o zdraví zvířat již více než 80 let. Poskytuje veterinářům a chovatelům tu nejlepší podporu ve formě přípravků nejvyšší kvality pro každodenní péči o domácí mazlíčky. Proto jsme vyvinuli Vétoquinol CARE – ucelenou řadu doplňkových krmiv nejvyšší kvality pro psy a kočky pro každodenní použití."
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chtěli ho utratit, protože se narodil bez očí. Nakonec pomáhá nemocným lidem

Největší pitbull světa: Jmenuje se Hulk, má 80 kg a stále roste!

TN.cz