HOROSKOPY

Horoskop na sobotu 21. listopadu: Čeká vás předvánoční úklid

Horoskop - sobota
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Slunce se dnes přesune do Střelce a vy si uvědomíte, že je na světě plno lidí, které obdivujete. Také můžete nabrat energii do zásoby. Vlivem posunu Venuše do Štíra nastává ideální den vydat se na výlet do přírody.

Beran

Slunce dnes vstupuje do znamení Střelce a nastává ideální doba pro nabrání sil do zásoby. Raději svůj relaxační program neodkládejte až na neděli – jak se říká, fortuna je vrtkavá a vy byste nakonec místo volna mohli nastoupit na nečekaný záskok.

 

Býk

Vyrážíte-li tento víkend za příbuznými na chatu, nezapomeňte na potřebnou výbavu. Vše před cestou raději důkladně zkontrolujte. Odpočinek plný stresů a rozčilování zaručeně nepotřebujete. Spousta věcí se dá koupit, ale shánění by vás zdržovalo od volna.

 

Blíženci

Nechápete, proč že by po duševní práci měl následovat nutně aktivní odpočinek. Vy jste spokojeni před televizí a ideálně v poloze ležící. Maximálně jste ochotni stulit se svému partnerovi na rameno, a když vás pak odnese do postele, dáte i aktivitu.

 

Rak

Potřebujete si obalit nervy a ovládnout jógu, abyste zvládli čelit všem dnešním úkolům. Ty na vás bude překvapivě valit Venuše, která dnes přejde do znamení Štíra. Udělejte si generálku předvánočního úklidu a vyhoďte vše nepotřebné. Doma to prokoukne!

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Lev

Slunce se dnes přesune do Střelce a vy si uvědomíte, že je na světě plno lidí, kterých si můžete vážit a kteří mají názory, jenž obdivujete. Umožní vám to podívat se na situace z vaší minulosti jinýma očima a pokusit se některé věci začít dělat zase trochu jinak a lépe.

 

Panna

Váš domov už si vyloženě říkal o menší nábytková škatule škatulata, hýbejte se z místa na místo. Budete jenom litovat, že pod taktovkou tohoto zaklínadla se i sami nepřesunou, ale co naděláte. Na své si přijde fyzická práce i váš umělecký jemnocit.

 

Váhy

Vlivem posunu Venuše do Štíra nastává ideální den vydat se na výlet do přírody. A s vaším současným štěstím bude rodina souhlasit, takže budete moci rozvinout celou škálu vašich komplikovaných vztahů. Hlavně si odpusťte silné výrazy a jděte příkladem.

 

Štír

Vy máte jasno v tom, zdali dáte dnešní den přednost aktivnímu či pasivnímu odpočinku. Klíč je skrytý v tom, že budete-li dělat něco, co vám jde proti mysli, jenom proto, že vás do toho někdo nutí, místo odpočinku si připíšete čárku u stresu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Vy ještě nejste úplně rozhodnuti, zda dnešní den strávíte raději v klidu domova, nebo se vyrazíte provětrat někam na svěží podzimní vzduch. Dlouho to ale s větráním nepřehánějte, ať si místo odpočinku neuženete nějaké nachlazení a pak se nekurýrujete.

 

Kozoroh

Stále slyšíte z různých televizních magazínů, jak je důležité umět na chvíli hodit starosti za hlavu. Prakticky je to ovšem těžké, protože to byste museli jít stále vpřed a neotáčet se, jinak o ně zakopnete a stejně se z nich budete muset vymotat.

 

Vodnář

Přemýšlíte, že si hodíte korunou, abyste se rozhodli, kde strávit dnešní den. Každopádně vás bude mnoho lidí motivovat, abyste bez házení dali přednost právě jim, což vás zahřeje u srdce. Nakonec se vám podaří zvolit rozumný kompromis, který neurazí.

 

Ryby

Příroda za okny na vás bude působit všelijak, ale především tak, že je radno zůstat doma v teple, a ne se v té slotě dlouze procházet. Ze svého rozhodnutí budete spokojenější, což se odrazí i v dalších oblastech vaše života a na lidech okolo vás.

 

ts TN.cz