Video

Hrdinové po 20 letech: Geniální trailer k Beverly Hills vás dostane

Téma:

Fanoušci se už nemohou dočkat, až na obrazovkách televizní stanice Fox uvidí pokračování úspěšného seriálu Beverly Hills 90210. Radovat se prozatím mohou z opravdu propracovaného traileru, kde se sešly téměř všechny hvězdy kromě Lukea Perryho (†52). Ten před dvěma měsíci náhle zemřel na následky mrtvice.

Brendon, Brenda, Kelly, Steve, Andrea, David a Donna. Představitelé těchto seriálových postav se sešli na natáčení pokračování seriálu Beverly Hills 90210, který se vysílal mezi lety 1990 – 2000. Potkali se tedy téměř po dvaceti letech od jeho skončení.

 

Televize Fox oznámila, že na první díl pokračování se fanoušci mohou těšit již 7. srpna letošního roku. Následně zveřejnila oficiální trailer. Ten je dle reakcí na sociálních sítích opravdu nápaditý. Odehrává se ráno a jednotlivé postavy při běžných činnostech slyší počátek známé znělky k seriálu. Jak to dopadne, se už podívejte sami.


Podle portálu Entertainment online chtějí herci v seriálu uctít památku zemřelého kolegy Lukea Perryho, který ztvárnil Dylana. Jeho odkaz tak bude žít dál.

han TN.cz