Krutá smrt

Islamisté shodili muže ze střechy. Přežil, tak ho ukamenovali!

Bojovníci Islámského státu svrhli ze střechy údajného gaye
Zdroj: Daily Mail

Brutalita Islámského státu se stále stupňuje. Důkazem je příběh staršího muže, kterého se ozbrojenci zbavili opravdu brutálním způsobem. A to všechno jen kvůli údajné homosexualitě oběti.

Hrdlořezové Islámského státu brutální popravu vykonali v Sýrii a vše si jako obvykle natočili na kameru. Staršího muže vytáhli na střechu bytového domu ve městě Tal Abyad, posadili na plastovou židli a zavázali mu oči.


Pak ho bez milosti svrhli do pomyslné propasti. To vše za podpory početného davu, který brutální popravě na ulici přihlížel a mával prapory.Nejotřesnější je ovšem to, že podle Daily Mailu údajný "nečistý homosexuál" dlouhý pád přežil a i když po dopadu na ulici masivně krvácel, stále žil.


Ne však nadlouho. Podle svědectví z místa totiž kruh čumilů, který se kolem muže shromáždil, nevydržel jen nečinně přihlížet. Zfanatizovaní civilisté totiž nepochybně trpícího muže začali kamenovat.To je děsivé samo o sobě. Pikantní ovšem je, že muslimové tím porušili vlastní učení a zásady. Podle koránu totiž odsouzenec, který přežije popravu, získal Alláhovu přízeň, je nevinný a tudíž volný.

pez TN.cz