chat Robinsonův ostrov

Tereza byla na chatu! Jak vnímala drsný konec ve hře? A lituje lží?

Tereza Mašková - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Tereza Mašková bude odpovídat na chatu na TN.cz

O Tereze, která už definitivně skončila v show Robinsonův ostrov, se teď hodně mluví. Její návrat ani konec v soutěži nebyly zrovna ideální, moderátor ji drsně vyrazil. Jak se v tu chvíli cítila? A lituje teď svého lhaní? Odpovídala na chatu.

Tereza se nejdříve na Robinsonově ostrově příliš neprojevovala, nakonec o ní mluvili všichni. Do hry se totiž vrátila pod podmínkou, že nikomu v kmenu Mayon neprozradí, kde celou dobu po vypadnutí byla a co se dělo. Zvlášť se neměla zmiňovat o Ostrově vyloučení.

 

Jenže se stal pravý opak, Tereza si pustila pusu na špacír. Všechno se provalilo, když se Zdeněk podřekl, a sympatickou policistku čekal drsný konec v soutěži. Jak tvrdě moderátor Ondřej Novotný Terezu vyhodil, se můžete podívat zde.

 

 

 

Jak se Tereza po vyřazení cítila? Styděla se, když se viděla v televizi, jak zapírá? Neměla kvůli hře problémy v práci? A kdo jí nejvíce vadil a kdo naopak přirostl k srdci? I na tyto otázky odpovídala čtenářům na chatu na TN.cz. 

 

On-line rozhovor

 

Tereza Mašková bydlí v Doksech, je jí 28 let, pracuje jako policistka. Je členkou speciální pořádkové jednotky, kde je mezi sto muži jedinou ženou. Ráda jezdí na koni, pravidelně chodí do posilovny a organizuje dětské tábory.

epa TN.cz