Leží ve špitále

Jiřina Bohdalová (88) skončila v nemocnici! Herečku zradil žaludek

Jiřina Bohdalová v pořadu Život ve hvězdách
Zdroj: TV Nova
Herečka Jiřina Bohdalová (88)
Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 20.11. 2019 11:46

Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (88) leží od neděle v pražské nemocnici Na Homolce, trápí ji vážné zažívací problémy. Informaci přinesl středeční deník Blesk, podle kterého se herečka musela omluvit z galavečera fotbalové Amfory.

Jiřina Bohdalová leží na nemocničním lůžku pražské nemocnice už od neděle. Podle Blesku slavnou herečku zradil žaludek. Kvůli tomu nemohla dorazit na úterní galavečer v Divadle Hybernia, kde fotbalový klub osobností Amfora slavil 45. výročí od svého založení. Bohdalová přitom byla vyhlášena fotbalistou Amfory 2019. Cenu tak za ní převzal vnuk Vojta, který zároveň prozradil, že je jeho babička v nemocnici.

 

Divadlo Na Jezerce, kde herečka řadu let hraje, zatím žádné změny v programu nechystá. Redakci TN.cz to řekla produkční divadla Nikola Hrkľová. Nejbližší představení má však Bohdalová až v neděli.

 

Se žaludečními problémy herečka výrazně marodí poprvé. Zdraví ji však potrápilo už několikrát. Před osmi lety musela například podstoupit operaci kolene. Herečka tehdy přiznala, že je to poprvé, co skončila na operačním sále.

 

Na konci minulého roku pak musela být dočasně na vozíku. Zranila si totiž kotník a měla nohu v ortéze. Divadlo Na Jezerce kvůli tomu muselo zrušit představení. 

"V sobotu 8. prosince se z důvodu úrazu Jiřiny Bohdalové ruší inscenace Generálka. Paní Bohdalová si zranila kotník,“ informovalo tehdy na sociálních sítích divadlo.

 

Ve stejném roce se známá herečka zranila pádem ze schodů a musela být hospitalizována. Bohdalová pak musela být s četnými pohmožděninami v domácím léčení a také tehdy rušila svá divadelní představení.

 

Bohdalová dojala svým proslovem při mši za Karla Gotta. Více v reportáži TV Nova:

TN.cz