Zdravotní komplikace

Karel Gott je znovu v nemocnici! Zrušil koncerty, drží ho v izolaci

Téma:

Zpěvák Karel Gott (79) má další zdravotní problémy. Od čtvrtka leží ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí se zánětem dýchacích cest. Zlatý Slavík musel být okamžitě uveden do karantény, jelikož má velmi slabou imunitu a jeho stav by se mohl zhoršit. Musely být také zrušeny koncerty, které měl Gott naplánované.

V sobotu měl Zlatý Slavík absolvovat koncert ve své rodné Plzni, na který se velmi těšil. Bohužel ho musel zrušit a to kvůli zdravotním komplikacím, informoval deník Blesk. Ve čtvrtek ho manželka Ivana musela odvézt do Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí, jelikož měl silný kašel.

 

Po vyšetření u něj doktoři zjistili, že má zpěvák zánět dýchacích cest. "Pan Gott je hospitalizovaný," citoval deník vyjádření jeho mluvčí Anety Stolzové.

 

 

Karel Gott je také v karanténě, jelikož má po předchozích prodělaných nemocech oslabenou imunitu. Podle informací deníku k němu může pouze jeho manželka a vybraný personál. Zatím se neví, jak dlouho bude zpěvák v nemocnici.

 

Zpěvák se také nemohl zúčastnit oslav jeho kolegyně Yvetty Simonové, která slavila 90. narozeniny. Karel Gott ji aspoň poslal kytici s dopisem.

reg TN.cz