kondolence

Kondolujte rodině Karla Gotta. Vzkazy posílejte ZDE

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 2.10. 2019 12:48
Téma:

Českou hudební scénu opustil v úterý krátce před půlnocí zpěvák Karel Gott. Nejen jeho kolegy, ale i fanoušky zpráva velmi zasáhla. Pokud se chcete s několikanásobným zpěvákem rozloučit, pošlete vzkazy útěchy jemu i jeho rodině.

Česko zažívá ve středu obrovský smutek. Hudební scénu opustila obrovská legenda zpěvák Karel Gott. Bylo mu 80 let. Zemřel v úterý krátce před půlnocí v kruhu své rodiny.

 

V polovině září zpěvák fanouškům oznámil, že trpí akutní leukémií. Se zákeřnou rakovinou bojoval už v roce 2015, avšak nemoc se mu podařilo porazit. 

 

Se zpěvákem se můžete rozloučit na našem webu TN.cz. Vzkazy jeho rodině posílejte zde:

Kondolenční kniha

Kondolujte rodině Karla Gotta

11:37
Milan Campr
Legenda Karel Gott, upřímnou soustrast rodině zesnulého, byl to člověk který na sobě pracoval celí život a kterém nelze nic vyčíst , celí život žil a zpíval pro široké věkové publikum, čet jeho památce. Snad jeho dcerka bude mít šanci pokračovat v jeho započatém díle. Děkujeme Karle.
18:07
HANČE ZUKOWSKÁ
V ten DEN kdy zemřel KAREL moje srdce se roztříštilo na milion kousíčků děkujeme že JSI tu BYL a JAKÝ JSI BYL
00:14
Marie Cvečková
Upřímnou soustrast celé rodině - paní Ivance, dcerkám Nellince, Charlottce, Lucii i Dominice. Přeji hodně sil k překonání tak velké bolesti ze ztráty vzácného a drahého člověka, manžela a tatínka. Snad čas rány trochu zahojí.
Milý Karle, je mi moc smutno z Vašeho odchodu z tohoto světa. Vaše písně mě provázely od dětství, už od Vašeho vítězství na Bratislavské lyře 1966. Nikdy na Vás nezapomenu. Vaše písně a Váš krásný hlas tu bude stále. Odpočívejte v pokoji. Odpočinutí věčné dej mu ó Pane...…..

TN.cz