Britská královská rodina

Kate a William otevřeli zahradu: Královna si střílela z jejich outfitů

Otevření unikátního zahradního projektu v londýnské Chelsea
Zdroj: Profimedia
Téma:

Kate Middleton (37) se podílela na návrhu zahrady pro děti, která se dnes otevírala v rámci výstavy Chelsea Flower Show. Na slavnostním otevření kromě prince Williama (36) nechyběla ani královna Alžběta II. (93), která dorazila ve velmi dobrém rozmaru.

Vévodkyně z Cambridge navštívila zahradu s princem Williamem a dětmi ještě před jejím otevřením. Chtěla ji náležitě zpropagovat. Podílela se totiž na jejím návrhu. V zahradě nazvané Zpět do přírody můžete vidět domek na stromě nebo nejrůznější lana na houpání.


V ten den se rodinka oblékla jako do přírody. Kate na sobě měla široké kalhoty velbloudí barvy a bílé tričko s jemným vzorem. Princ dal přednost jednobarevnému tričku.


V rámci výstavy Chelsea Flower Show byl dnes zahájen provoz. Na oficiální otevření se dostavila i královna Alžběta, která se nebála smělých vtípků, kdy narážela na předchozí outfity vnuka a jeho ženy.

 


"Dnes vypadáte velmi upraveně," komentovala oblek Williama a šaty jeho ženy.


GALERIE: Královna si dělá legraci

1
/
9
Zdroj: Profimedia
Otevření unikátního zahradního projektu v londýnské Chelsea - 2


"Dali jsme si záležet," odvětil princ. Všichni se pak smáli na celé kolo. Královna si ještě zvlášť střílela z toho, že William si musel vzít košili místo zeleného trika z předchozího dne.


"Co se týká návrhu zahrady, Kate se inspirovala svým dětstvím, ale zasadit nechala i květiny oblíbené u jednotlivých členů královské rodiny," píše Daily Mail.  


Nezapomněla na pomněnky, které měla ráda princezna Diana. Zahradu navrhovala Kate společně s architekty Andree Daviesem a Adamem Whitem.

han TN.cz