Naléhavé pátrání

Kateřina (38) šla od mámy a zmizela. Pátrači ji našli mrtvou!

Policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 7. 10. 2019
Téma:

Pražští policisté od pátku intenzivně pátrali po osmatřicetileté Kateřině Slavíkové. Tu svědci naposledy viděli, když odcházela od své matky v Praze 6. Policisté se obávali o její život. A oprávněně.

Její bezvládné tělo totiž policisté ve středu vytáhli z nádrže Džbán v Praze 6. Objevili i dopis na rozloučenou. "Byla nařízena pitva k určení přesné příčiny smrti," řekla TN.cz ve středu odpoledne mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

 

"Pohřešovaná osmatřicetiletá žena do svého bydliště v ulici Pod Marjánkou od matky již nedorazila. I přestože policisté prověřili desítky míst, do současné chvíle se nepodařilo zjistit žádné informace a ani místo, kde by se mohla nacházet," popsala na začátku týdne policejní mluvčí Eva Kropáčová.

 

Kateřina je vysoká asi metr sedmdesát, má dlouhé tmavé vlasy, hnědé oči a příležitostně nosí červené brýle. Na sobě by měla mít zelenou sportovní bundu, černé boty a černý batoh.

 

 

"V tuto chvíli nelze ani vyloučit, že by se mohla nacházet v ohrožení života. V případě, že máte jakékoliv informace o místě, kdy by se pohřešovaná mohla nacházet, předejte je prosím policistům na linku 158," prosila Kropáčová o pomoc.

Související témata:
TN.cz