británie

Královská rodina rozdýchává Megxit. Nervózní Will a Kate vyrazili mezi lid

Kateřina Kučerová
Kateřina Kučerová
Aktualizováno 13:26
16.1. 2020 13:16
Téma:

Britská královská rodina se snaží vrátit po nedávné aféře s Harrym a Megan do běžných kolejí. Princ William a jeho manželka Kate se pustili do plnění oficiálních královských povinností. Navštívili město Bradford v západním Yorkshiru, kde je vítaly davy nadšených fanoušků.

Williama a Kate uvítal v Bradfordu jásot. Miláčkové fanoušků královské rodiny nešetřili úsměvy a vévoda i vévodkyně z Cambridge strávili dlouhé minuty povídáním si s příznivci. Pak zamířili do místního komunitního centra, kde Kate prozradila, že i když miluje módu, plést neumí.

 

"Když se narodil George, chtěla jsem mu uplést deku. Upletla jsem asi polovinu, ale vypadalo to opravdu příšerně," řekla vévodkyně z Cambridge.

 

 

Návštěva Bradfordu je pro Williama a Kate první letošní položkou na seznamu královských povinností. Když dostali dort zobrazující klíčové okamžiky jejich života, neskrývali nadšení. "Ne. To je neuvěřitelné," rozplývali se poté, co byli ujištěni, že dort je opravdu pro ně.

 

Kate zářila v zeleném kabátu od svého oblíbeného módního návrháře a černobílých šatech z módního řetězce. V jedné z místních restaurací Kate a William ochutnali vlastnoručně vyrobené mléčné koktejly. Pak se setkali s profesionálním boxerem, který se jako první dotkl ožehavého tématu odpoutání prince Harryho a jeho ženy Meghan od královských povinností.

 

 

"Každá rodina má své problémy. Musíte si vždy společně sednout a všechny záležitosti vyřešit místo, abyste si to vyřizovali přes média. Myslím na královskou rodinu a přeju jim jen to nejlepší," řekl Amir Khan, britský profesionální boxer.

 

William a Kate do Bradfordu vyrazili jen dva dny po schůzce na královnině panství v Sandringhamu, kde Alžběta II. vyjádřila Harrymu a Meghan podporu. Odborníci se shodují, že na obou byla znatelná nervozita. První veřejné vystoupení ve čtvrtek čeká i prince Harryho.

kvo TN.cz