levně a ekologicky

Levným trikem vyčistila zuboženou toaletu, návod je hitem internetu!

Čištění záchodu - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
2.11. 2019 5:50
Téma:

Tíží vás na duši neutěšený stav vaší toalety? Tento levný, ekologický a velmi nápomocný trik vám uleví. Stačí sáhnout po vyvřelé hornině a máte vyhráno!

Žena z Velké Británie se nastěhovala do nového domu a při pohledu do toaletní mísy se zděsila. Část, ve které se drží voda, byla plná usazenin a špíny.

 

"Hádám, že předchozí obyvatelé toaletu moc nečistili. Rok a půl mě to neskutečně štvalo. Zkusila jsem všechno, drhnutí i různé chemikálie," popsala žena ve facebookové skupině zaměřené na kuponové slevy a triky při domácích pracích. Informaci přinesl portál Daily Star.


Nakonec poslouchala vysílání, jehož tématem bylo odstraňování vodního kamene. "A tam jsem to uslyšela! Mluvili o pemze. Nic nepoškrábe ani neponičí, je ekologická. Nasaďte si rukavice a jděte na to," rozplývala se žena. Podle velmi kladné odezvy se dá říci, že se trik setkal s úspěchem i u ostatních.

 


Pemza je vyvřelá, velmi porézní hornina. V České republice se běžně používá k odstranění ztvrdlé kůže na nohou či jiných částech těla. Dá se sehnat například v lékárnách nebo v drogeristických potřebách. Jeden kus stojí mezi nejvýše několik desítek korun.
 

Související témata:
TN.cz