The Voice Česko Slovensko

Leží Kalimu v žaludku Dykova řeč? Ve fotbale si to rozdali na podiu!

Už v neděli večer pokračuje pěvecká show The Voice Česko Slovensko. Natáčení není náročné jen pro soutěžící, ale také pro čtveřici koučů. I oni se musí nějak odreagovat - občas přímo na pódiu.

Natáčení jakéhokoliv pořadu je časově, ale často i psychicky náročné. Ani rozhodovat o osudu soutěžících v The Voice Česko Slovensko není úplně jednoduché a koučům to někdy dává hodně zabrat.

 

Proto se ve volné chvíli potřebují pořádně odreagovat. Při pauze během natáčení si koučové zahráli fotbalový zápas přímo na podiu. Podívejte se na video, jak jim fotbal jde a jaké divy s míčem umí!

 

 

Fotbal je přitom pro Kaliho a Vojtu Dyka trochu ožehavé téma. V posledním díle pěvecké show si totiž Vojta ze slovenského rappera kvůli jeho fotbalovým schopnostem dělal legraci. A nejen to, dotčení se mohli cítit všichni Slováci.

 

 

Další pokračování show The Voice Česko Slovensko sledujte už v neděli od 20:20 na Nově! Pokud jste nestihli poslední díl, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody si přehrajete na VOYO.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa TN.cz