Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Na penis ryby, na prsa pivo, na svaly špenát!

Nahota. Ilustrační foto
Zdroj: TN.cz

Díky chytrým potravinám se můžeme změnit!

Pepek námořník měl pravdu

Kromě poctivého cvičení a pojídání vysokobílkovinové masité stravy si můžete zvětšit objem svalů i špenátem - Pepek měl pravdu! Vědci zjistili, že špenát obsahuje přírodní steroid, který podporuje nárůst svalů až o 20 procent.

Vědce z Rutgers University v New Jersey napadlo, že by bylo zajímavé ověřit lidovou moudrost, a tak ze špenátu extrahovali steroid jménem phytoecdysteroid a dávali jej na vzorky lidského svalu.


I následující testy, při nichž tento steroid dávali laboratorním krysám, potvrdili jejich závěry. Jak ale uvádí list The Sun, má to jeden háček. Aby člověk dosáhl díky špenátu kýženého objemu svalů, musel by této zeleniny jíst víc než jedno kilo denně.Cereálie a ryby pro větší penis

Pro náležitý rozvoj mužského přirození není dobré konzumovat příliš mnoho tučného jídla. Výživa by měla být zaměřená na zeleninu, cereálie a ryby. Vynechat byste měli hluboce zmražené potraviny, jídla z bílé pšeničné mouky a sladkosti.


Rozhodně přestaňte kouřit, protože kuřáctví zužuje cévy a penis pak nemůže být při akci náležitě prokrven. Co se týče ovlivnitelnosti velikosti penisu výživou, celý vtip je hlavně v tom, že pod velkým břichem se každý penis zdá být malým a naopak. Ale každopádně je jasné, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo!


Pivo na prsa?Lidové pořekadlo praví, že na prsa je pivo. Jistě, prsa se vám zvětší, pravdou ovšem je, že současně s nimi se zvětší i objem celého vašeho těla, protože po pivě se prostě a jednoduše tloustne.


Co je malé, to je roztomilé. Pokud ale po větších ňadrech toužíte, jediné, co má smysl konzumovat, jsou bylinky. Jak to? Některé obsahují tzv. fytoestrogeny, které jsou přírodní rostlinné látky vykazující podobný účinek, jaký mají ženské hormony.


Fenykl obecný působí na důležité pochody látkové přeměny a budování zdravé tkáně prsou.


Smetanka lékařská ovlivňuje sekreční a vylučovací pochody v těle. Tím působí na "čištění" receptorů a její sekreční účinky jsou klíčem k formování nových buněk a tkání prsou.


Ploštičník hroznatý
má také fytoestrogenní účinek, kterým se podílí na stimulaci růstu tkáně prsou.Chci, aby mi rychleji rostly vlasy!

Vylisovaná šťáva ze zázvoru pomáhá k rychlejšímu růstu. Stačí si koupit zázvor, který je k dostání ve skoro každém supermarketu, oloupat ho, nakrájet na kostičky a vylisovat přes lis na česnek. Vylisovanou šťávu smíchejte s olejem (sezamový, olivový), na vlasech nechte působit 10-15 minut a pak opláchněte.


Kulatější zadeček – oplácejte se sladkostmi

Abyste docílili většího zadečku, stačí maličkost – hodně si dopřávat sladká a tučná jídla! Pokud chcete, aby váš zadeček měl alespoň trochu kulatý tvar, musíte začít i cvičit. Pro začátek stačí dřepy.Víc spermií – jděte na bylinky

Pro zvýšení počtu spermií byste měli konzumovat hodně potravin s vitaminem E. Ploštičník, ženšen, kozinec, to jsou bylinky, na které byste se měli orientovat.


Ostřejší zrak – jděte na borůvky a ostrouhejte si mrkvičku

Vitamín A a beta karoten obsažený v mrkvi posiluje zrak, to ví každé malé dítě. Už méně se ví, že účinné jsou borůvky s vysokým obsahem anthokyaninů, organických kyselin, vlákniny. Borůvky zlepšují krevní mikrocirkulaci a mají silné antioxidační účinky.


Gumového medvídka na klouby

Gumoví medvídci a jiné želatinové sladkosti se vyrábějí z hovězí nebo vepřové želatiny. Ta obalí kloubní chrupavky a vyjde to skoro nastejno, jako konzumace želatinových tablet, Navíc medvídci chutnají o poznání lépe. Kdo nemá rád sladké, může si pochroustat na chrupavkách z pečeného kuřátka nebo si dát pořádný kus vepřového kolene.

Korzo, Kateřina Zlámalová