Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tragédie na Slovensku

Máma nechala Sabinku v autě! Měla 40 °C, lékaři ji už nezachránili

Matka na Slovensku nechala dítě v rozpáleném autě, zemřelo
Zdroj: Policie SR

Hrozivou tragédii v obci Trstená na severu Slovenska vyšetřují policisté. Matka nechala v autě před nemocnicí 2,5leté dítě a odešla na vyšetření. Když se vrátila zpátky, našla v sedačce bezvládné tělíčko. Lékaři mu přes veškerou snahu už nedokázali pomoci.

O strašlivém případu ze Žilinského kraje informovala slovenská policie na svém facebooku. "Podle prvotních informací nechala v Trstené matka své 2,5leté dítě zavřené ve vozidle na parkovišti, zatímco odešla na vyšetření," napsali policisté.

 

Když se matka vrátila k autu, nejevilo už dítě známky života. Ihned ho vzala do nemocnice, lékaři mu už ale nemohli pomoci. O oživení batolete se přitom pokoušeli ti nejpovolanější - posádka rychlé záchranné služby.

 

"Jeho tělesná teplota byla na hranici 40 stupňů. Dítě bohužel nepřežilo," potvrdili na facebooku slovenští policisté. Ti teď případ vyšetřují.

 

 

Podle informací portálu tvnoviny.sk byla třicetiletá Jana u gynekologa, protože je těhotná. Dcerku nechala v autě několik hodin.

 

Podle webu Čas.sk bylo zesnulé batole holčička, která se jmenovala Sabina. Třicetiletá Jana, která Sabinu v autě nechala, pochází z obce v okrese Námestovo.

vbo TN.cz