Ztracená žena

Matka malého děvčátka je nezvěstná už 8 měsíců! Manžel obchází kláštery

Jan Pánik
Jan Pánik
Aktualizováno 14.8. 2019 07:49
Téma:

Mladou matku tří dětí, která před osmi měsíci odešla z domu, se stále nepodařilo najít. Po pětatřicetileté Naděždě Ondejkové z bratislavské městské části Rusovce pátrali policisté i známí. Její manžel věří, že je stále na živu.

Otec dvou sedmiletých chlapců a malého děvčátka se nemůže se zmizením své ženy stále smířit. Neustále přemýšlí, co se v osudný den mohlo stát. Jeho žena měla 14. ledna letošního roku nechat doma svou teprve čtyřměsíční dceru a odejít.

 

"Když jsem přišel domů, našel jsem jen čtyřměsíční dceru ležet v postýlce," popsal osudný den manžel pohřešované Luboš Ondejka.

 

Policisté po Naděždě začali okamžitě pátrat. Se cvičenými psy prohledávali okolí bydliště, zapojen byl i policejní vrtulník. Bohužel bezúspěšně. Luboš tak musel se svou malou dcerou zůstat doma na otcovské dovolené. Pořád se však nevzdává. Obchází kláštery, oslovuje různé sekty a vylepuje plakáty s fotografií své ženy.

 

 

Jeho manželku údajně trápila poporodní deprese. "Psychicky nebyla v pohodě, nebyla schopna fungovat. Každý den s ní někdo byl," řekl televizi Markíza Luboš. V době kdy zmizela, měla navíc užívat léky, mohla tak být dezorientovaná. 

 

Nadežda už je dokonce v pátrání Interpolu. Je asi 175 centimetrů vysoká, štíhlé postavy a má kaštanově hnědé vlasy a zelenohnědé oči. Maminka malého děťátka na sobě měla černou prošívanou bundu, modré rifle a černé kozačky.

TN.cz