tři měsíce pátrání

Překvapivé obvinění v kauze Míša! Policie si došla pro její matku

Téma:

Ústecká policie obvinila podle informací televize Nova matku pohřešované Míši Muzikářové. Tři měsíce pátrání po její dceři přivedly policii na jinou stopu. Žena se na sociálních sítích totiž prezentovala nacistickými symboly a hesly. Kriminalisté proto Evu Muzikářovou obvinili z trestného činu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Hrozí jí až 5 let vězení. Její dcera je pohřešovaná už 3 měsíce.

Evě Muzikářové se před třemi měsíci ztratila dcera. Nikdo netuší, kde dívka je. Žena si ale u veřejnosti příliš sympatií nevybudovala. Od Míšina záhadného zmizení s nikým nekomunikuje. Na sociálních sítích ale ještě do nedávna zveřejňovala fotky a různá hesla s nacistickou tematikou. Sama se prezentovala jako milenka Adolfa Hitlera Eva Braunová.

 

"Ústečtí policisté v těchto dnech obvinili jednu osobu ze spáchání trestného činu projev sympatií k hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování více informací sdělovat nebudeme," uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

Policie sice nepotvrdila, že začala stíhat Evu Muzikářovou, nikoho jiného ale ústečtí kriminalisté od začátku roku kvůli této věci neprošetřovali. Už na počátku pátrání po Míše se na profil její matky zaměřili.

 

"Ten facebookový profil jsme prověřili, bohužel nás to k žádnému poznatku nepřivedlo," vysvětlil vedoucí odboru obecné kriminality Martin Charvát.

 

Tehdy jim ale primárně šlo o to najít pohřešovanou dívku. Nacistickými symboly v bytě Míšiny matky a na jejím profilu na sociální síti se začali zabývat teprve nedávno.

 

 

Pátrání po Míše dosud stále nikam nevedlo. Kriminalisté od prvopočátku podezírali matčina bývalého přítele Otakara, ten ale koncem ledna na druhý pokus spáchal sebevraždu.

 

Policie prohledala všechna místa, kde se hlavní podezřelý pohyboval, včetně bývalé vojenské základny, kde se pokoušel spáchat sebevraždu poprvé. Nic z toho je ale nepřivedlo na stopu, která by Míšu pomohla vypátrat.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záhadná smrt krásné Natálie byla konečně objasněna! Tohle se může v bytě stát úplně každému

Neriskujete na sociálních sítích? Největší nebezpečí + triky, jak na ně
VAROVÁNÍ! Tyto fotky dětí na sociální sítě nikdy nedávejte!

tn.cz / TV Nova