první fotografie

Vévodkyně Meghan a princ Harry poprvé ukázali svého syna!

Téma:

Vévodkyně Meghan a princ Harry ve středu poprvé ukázali světu svého syna, který se narodil v pondělí. Oba zářili štěstím a na přítomné novináře se usmívali. Zatím ale neprozradili, jaké jméno dítěti dali. Podle zahraničních médii by se to lidé měli dozvědět už ve středu.

Británie se raduje. Od středečních ranních hodin všichni netrpělivě čekali na to, až vévoda a vévodkyně ze Sussexu ukážou poprvé svého syna. Před druhou hodinou odpoledne se konečně dočkali.

 

Královský pár chlapečka představil na hradě Windsor. Po celou dobu ho nesl princ Harry. "Je to magické, je to úžasné. Mám nejlepší dva muže na světě a jsem šťastná," radovala se Meghan.

 

Chlapeček se ve středu setká i s královnou Alžbětou II. a princem Philipem, se kterým se pár potkal těsně před předstoupením před novináře. "Právě jsme vrazili do vévody, když jsme šli kolem, což bylo pěkné," dodala Meghan. Jaké jméno dítěti královský pár dal, by se měli lidé dozvědět podle Sky News ještě ve středu.

 

 

Svého vnuka viděla poprvé také vévodkyně z Conrwallu, která je s princem Charlesem na zahraniční návštěvě v Lipsku. Fotografii chlapečka jí představili lidé na fotografii. "Děkuji, že jste mi to ukázali," řekla fanouškům Camilla, uvedl telegraph.co.uk.

 

Začalo se i spekulovat o tom, kdo by mohl být kmotrem malého chlapečka. Moderátor Jimmy Kimmel se herce George Clooneyho, který je blízkým přítelem královského páru, ve svém pořadu zeptal, zda by tuto nabídku přijal. "Byl by to špatný nápad. Jsem otcem dvojčat a sotva to zvládám," smál se herec. Byl však šťastný z toho, že se dítě narodilo na jeho narozeniny.

 

GALERIE: Vévodkyně Meghan a princ Harry ukázali svého syna

1
/
6
Zdroj: ČTK
Meghan a Harry představili syna královně

 

První syn vévody a vévodkyně ze Sussexu se narodil v pondělí v 5:26 ráno a vážil 3,2 kilogramů. Porodit ho měla Meghan v londýnské nemocnici v Portlandu, kam ji převezl tajně tým Scotland Yardu. Nejspíš se tedy nekonal domácí porod, který si prý vévodkyně Meghan přála. Chlapeček se stal osmým pravnoučetem královny Alžběty II. a sedmým následovníkem trůnu.

 

Podívejte se na reportáž o porodu vévodkyně Meghan:

reg TN.cz