Nucená dovolená

Meghan poprvé odtrhnou od Archieho: Může za to královna!

Meghan s rodinou
Zdroj: Profimedia
Téma:

Šestinedělí ještě zdaleka neuběhlo a Meghan Markle (37) už musí od malého Archieho pryč. Být členem královské rodiny totiž skýtá nespočet povinností, které musíte plnit, i když máte zrovna doma novorozené miminko. Tentokrát za to může samotná královna.

Archie přišel na svět 6. května. Není to tedy ani šest neděl od jeho narození, kdy ho Meghan Markle musí poprvé opustit kvůli královně. V Londýně se totiž odehraje Trooping the Colour, což je název pro oficiální oslavu narozenin královny Alžběty. Královna se sice narodila 21. dubna, ale oslavy se tradičně odehrávají v červnu, když už je jistější hezké počasí.Monstrózní oslava bude 8. června, kde se sejde téměř celá početná rodina. Ve stejné situaci, jak se letos octne Meghan, se loni ocitla Kate Middleton. Musela opustit pokojíček, kde byl tehdy malý Louis.Trooping the Colour je událost, na kterou se nezapomíná. Průvodu se zúčastí tisíce lidí. Pěší vojáky i vojáky na koni doprovází kočáry, ve kterých sedí královští členové, jež mávají lidem okolo.


GALERIE: Meghan Markle, princ Harry a syn

1
/
9
Zdroj: Instagram, The Duke and Duchess of Sussex
Meghan a Harry ukázali prvorozeného syna - 3

 

Po dlouhé ceremonii se celá rodina sejde na balkóně Buckinghamského paláce a čekají na přelet stíhacích letounů RAF. Informace přinesl Daily Mail

Han