jasnovidec promluvil

Meghan u jasnovidce: Prozradil pohlaví a řekl, jaká bude matka

Meghan Markle a princ Harry v Maroku
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se už nemohou dočkat příchodu svého prvního potomka. Porodit by Meghan měla v dubnu. Zatím to podle zahraničních médií vypadá, že budou mít holčičku. Tu si vždy vévodkyně podle jasnovidce, kterého měla navštívit před třemi lety, přála. Také by chtěla mít několik dětí a uvažuje i o adopci.

Jasnovidec Richard Win, který žije v americkém Los Angeles, se v roce 2016 setkal s Meghan Markle. Ta ho měla navštívit ještě předtím než potkala prince Harryho. Svěřila se mu, že by si přála mít jednou holčičku. Vypadá to však, že by se jí přání mohlo splnit, uvedl Dailymail.

 

Od té doby, co vévodkyně uspořádala v New Yorku oslavu příchodu svého miminka "baby shower", zahraniční média píší o tom, že to bude holka. Výzdoba oslavy byla totiž pojata převážně v růžové barvě a i dárky, které hosté nosily, byly laděny stejně.

 

Podle jasnovidce by chtěla mít Meghan spoustu dětí. "Ona miluje děti a řekla mi, že jich chce mít hodně. Chtěla také malou holčičku, kterou by mohla oblékat, jelikož si na módě zakládá," uvedl Win. "Myslím, že by mohla někdy uvažovat i o adopci, to by dokazovalo to, jak je šlechetná," dodal.

 

 

Dále řekl, že bude Meghan matkou ochranářskou a nejspíš nebude své dítě ukazovat moc na veřejnosti. Nebude chtít, aby bylo v centru pozornosti. Je to především proto, že je ve znamení zvěrokruhu Lva.

 

Vévodkyni také popsal jako velmi spirituální osobu, která je dobře vychovaná a zdomácnělá. Měla se mu i svěřit s tím, že se nechtěla stát hollywoodskou hvězdou.

 

Meghan Markle a princ Harry se momentálně nacházejí na třídenní návštěvě Maroka. První den v sobotu se setkali s britským velvyslancem Thomasem Reillym a jeho ženou, poté se setkali s Čestnou gardou. V neděli návštívili několik škol a zůčastnili se recepce, kterou pořádá britský velvyslanec.

 

Poslední den jejich návštěvy stráví s dětmi, podívají se na přípravu tradiční marocké kuchyně a tradičního marockého uměleckého řemesla.

 

Podívejte se na záběry z udílení cen Endeavour Fund Awards, kam zavítal princ Harry s Meghan Markle:

reg TN.cz