Královská rodina

Meghan slaví první Den matek. Sdílela dojemnou fotku Archieho

Meghan a Harry ukázali svého syna - 1
Zdroj: Profimedia
Téma:

Druhá květnová neděle je pro sedmatřicetiletou vévodkyni Meghan výjimečným dnem. Slaví totiž svůj první Den matek jakožto maminka. Královský pár na instagramu zveřejnil přání všem maminkám a přidal roztomilou fotku – vykukující nožky malého Archieho!

"Vzdáváme hold všem maminkám," napsali Harry a Meghan na svůj oficiální instagramový profil. "Ženám, které už maminkami jsou, těm, které teprve budou, ale i maminkám, které jsme ztratili, ale nikdy na ně nezapomeneme," napsali vévodové ze Sussexu. "Ctíme a oslavujeme každou z vás!"

 

Princ Harry si i se svým starším bratrem Williamem připomene svoji zesnulou maminku, princeznu Dianu, která přišla o život při tragické nehodě poslední srpnový den roku 1997. Princezně bylo 36 let.

 

 

Podle fanoušků královské rodiny je tichá vzpomínka na princeznu, která už není mezi námi, ukrytá i na fotce. Dianu připomínají modré pomněnky v pozadí. Jsou to květiny, které zbožňovala.

 

 

Fotografie byla pořízena v domově mladé rodinky Frogmore Cottage ve Windsoru. Pár v příspěvku cituje báseň spisovatelky Nayyirah Waheedové.

mj TN.cz