kde se to tam vzalo?

Mimozemšťani na Marsu! NASA tam objevila neuvěřitelnou věc

Dron na Marsu
Zdroj: NASA
Údajný dron na fotografii z Marsu
Téma:

Na fotografiích Národního úřadu pro letectví a kosmonautiku se objevil nový důkaz o pravděpodobné existenci dřívější civilizaci. Co se tam našlo?

Robotickému vozítku, kterému se říká Mars Rover, se během průzkumů podařilo na Rudé planetě zachytit další záhadnou věc. Údajně se jedná o dron mimozemšťanů.

 

Neustále přibývají důkazy o tom, že na Marsu v minulých dobách někdo žil. I když se tam v dnešní době už nikdo nevyskytuje, nevylučuje to možnost, že tomu tak nemohlo být v minulosti. A údajná tehdejší civilizace rozhodně nemohla být tak odlišná od té naší.

 

Lidé z celého světa přicházejí neustále s důkazy, že na Rudé planetě existovala vyspělá civilizace. Na oficiálních fotografiích NASA lze vidět nejrůznější útvary jako například sochu Buddhy, pyramidu, ale i vesmírnou loď.

 

Nyní máme nový důkaz. To, co se našlo teď, má představovat dron mimozemšťanů. Na fotografiích NASA se to podařilo najít youtuberovi Paranormalovi Crucibleovi.

 

„Tahle anomálie, která vypadá na výsledek mimozemské inteligentní činnosti, byla vyfocena poblíž kráteru Gale. Dle mého názoru jde o objekt, který nepochází z Marsu. Možná byl vytvořen mimozemšťany, kteří povrch Marsu zkoumali,“ říká Crucible o svém nálezu.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nasa zjistila o Marsu informaci tisíciletí! Tohle může změnit náš svět

NASA zveřejnila unikátní fotografii: Na povrchu Marsu vyfotila živého tvora

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

jat TN.cz