Zvrhlík v Praze

Muž (36) sexuálně obtěžoval dívky, policisté hledají další poškozené

Téma:

Policistům se podařilo dopadnout muže, který v Praze 6 obtěžoval mladé dívky. Jednu z nich se dokonce pokusil znásilnit. Poškozených dívek však bude pravděpodobně mnohem více. Kriminalisté proto prosí, aby je kontaktovaly.

Kriminalistům se v minulém týdnu podařilo chytit a následně obvinit 36letého násilníka. Ten v průběhu posledních několika měsíců sexuálně obtěžoval mladé dívky v ulicích Prahy 6.

 

"Posléze jim zastoupil cestu a snažil se je zatáhnout někam do ústraní, aby ho nikdo neviděl," popsala policejní mluvčí Eva Kropáčová a doplnila, že muž dívky osahával a při tom se vždy ukájel.

 

V jednom případě se dívku dokonce pokusil znásilnit. Té se naštěstí stejně jako ostatním dívkám podařilo z místa utéct. Policisté se domnívají, že poškozených je s největší pravděpodobností mnohem více.

 

 

"Z tohoto důvodu kriminalisté prosí další dívky a ženy, které mají s tímto mužem obdobnou zkušenost, aby věc oznámily na linku 158," dodala Kropáčová. 

 

Kriminalisté muže obvinili z trestného činu znásilnění ve stádiu pokusu a trestného činu výtržnictví, za což mu hrozí až 5 let za mřížemi.

pan TN.cz