Co bude v Koreji?

Muž tvrdí, že přišel z roku 2030. Má děsivé proroctví o KLDR

Cestovatel v čase Noah a Kim Čong-un
Zdroj: Profimedia / Youtube
Noah tvrdí, že budoucnost pro Kim Čong-una není růžová
Téma:

Přišel jsem z roku 2030, tvrdí tajemný muž jménem Noah Novak. Teď prozradil, co v nejbližší době čeká Korejský poloostrov. Za dvanáct let na něm podle údajného cestovatele v čase bude jen jeden stát. A pro Kim Čong-una to není dobrá zpráva.

Koreu čeká další násilný konflikt, tvrdí údajný cestovatel v čase. Odstartuje jej rozhodnutí Číny vzdát se komunismu. K přechodu ke kapitalismu se Číňané rozhodnou, protože si to vyhodnotí jako lepší variantu pro svou ekonomiku. Pak přestanou podporovat KLDR.

 

Cestovatel v čase Noah nechtěl prozradit, které státy budou na Korejském poloostrově bojovat, aby nezpůsobil časový paradox, uvedl ale ty tři, u kterých to nikoho nepřekvapí - Jižní Koreu, Japonsko a Spojené státy.

 

"Severní Korea je poražena a po chvíli se z toho všeho stala jedna Korea. Lidé to pořád dělí na severní a jižní, stejně jako lidé ve Spojených státech pořád rozlišují sever a jih USA," prozradil údajný cestovatel v čase.

 

"Na severu je hodně rebelů, protože nechtějí žít v kapitalistické společnosti a chtějí komunismus, ale postupně začal počet rebelů klesat a zůstal tam kapitalistický stát, kde jsou všichni šťastní," tvrdí Noah.

 

 

To ale zdaleka není dobrá zpráva pro severokorejského vůdce Kim Čong-una. "S ním se vypořádali. Neprozradím jak, ale vypořádali," dodal cestovatel v čase. Další proroctví se už zveřejňovat nechystá. Předtím prozradil třeba to, že Donald Trump bude v roce 2020 znovuzvolen.

 

Čím se ale liší od podobných podivínů Noah liší, tak je skutečnost, že před kamerami absolvoval detektor lži. A podle něj Noah mluví pravdu, když tvrdí, že je cestovatel v čase a přichází z roku 2030!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muž, který prý přišel z budoucnosti: Řekl, kdy bude 3. světová a jaké země budou zapojeny!

Mladík tvrdí, že přišel z roku 2030 a podle detektoru lži říká pravdu! Co lidstvo podle něj čeká?

vbo TN.cz