Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Galerie Děsivá nehoda

Auto vjelo na přejezd a srazil ho vlak. Chlapec (2) nehodu nepřežil

Srážka vlaku s autem na Domažlicku - 6
Zdroj: TV Nova

U Staňkova na Domažlicku došlo ve středu v podvečer k vážné dopravní nehodě. Vlak tam na přejezdu smetl osobní automobil. Dvouleté dítě nehoda nepřežilo.

"Řidič nerespektoval výstražné červené světlo a vjel na přejezd. Na místě jsou i dvě zraněné děti," potvrdila TN.cz mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová.

 

Podle policie informací měly být v autě dvě ženy a dva chlapci (2 a 4 roky). Mladší z nich byl velice těžce zraněný, přiletěl pro něj dokonce vrtulník. Následkům zranění následně podlehl. Zdravotní stav druhého z chlapců by měl být také velmi vážný, píše Právo.

 

"Kolem 18. hodiny jela 25letá řidička s vozidlem značky Ford po silnici třetí třídy ve směru od obce Krchleby. V obci Staňkov na Domažlicku v ulici Rašínova vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s vlakovou soupravou přijíždějící od Plzně. Ve vozidle kromě řidičky cestovala ještě 23letá žena a dvě nezletilé osoby. Došlo ke zranění všech čtyř osob ve vozidle. Všechny okolnosti události budou předmětem dalěího šetření," doplnila mluvčí plzeňských policistů Markéta Fialová.

 

18

GALERIE: Střet vlaku s autem na Domažlicku

Zdroj: TV Nova

Srážka vlaku s autem na Domažlicku - 1

Hodnocení:

 

Web Českých drah uvádí, že v úseku byl zcela přerušen vlakový provoz. Omezení by trvalo zhruba do 22 hodin. Nikdo ze 40 cestujících ve vlaku nebyl zraněný.

nor TN.cz