video viník ujel!

Na Jirku se řítil kamion! Masakru zabránil skvělým manévrem

Další neuvěřitelný případ nebezpečného chování řidiče kamionu. Na obchvatu Nymburka v táhlé zatáčce předjížděl přes plnou čáru. Jen díky pohotovému řidiči protijedoucího kamionu nedošlo k masakru. Kolosy se o sebe otřely, viník nehody ujel!

Obrovskou pohotovost prokázal řidič kamionu Jiří, proti kterému se vyřítil v protisměru jiný tahač s cisternou na silnici 38 u Nymburka. V táhlé zatáčce červený DAF s cisternou předjížděl dodávku. Když viděl, že se nestačí vrátit do svého pruhu, projel po levé krajnici, kde mu naštěstí udělal místo skvělým manévrem protijedoucí kamioňák Jiří.

 

Jen díky němu nedošlo k masakru, ale kamiony se o sebe jen otřely. Celý incident zaznamenala kamera v Jirkově autě. „Jak jsem udělal tu myšku doleva, abych mu udělal místo, tak se mi návěs zhoupnul a ten jeho kamion dostal pořádnou facku. Přesto pokračoval dál a z místa nehody ujel,“ popsal pro TN.cz Jiří nebezpečnou situaci.

 

 

Na jeho autě vznikla škoda kolem 50 tisíc korun. Ihned kontaktoval policii. „Mělí hlídku na silnici, takže vyrazili hned za ním, ale zřejmě někam odbočil a uklidil se. Zatím ho nenašli,“ doplnil Jirka, který má za sebou řadu let za volantem a zkušenosti i ze silnic v Rusku nebo Afghanistánu. „Takže jsem zvyklý na ledacos,“ dodal.

 

Nahrávku předal policii, aby viníka vypátrala. V ohrožení se ocitli nejen oba řidiči kamionů, ale také další auta, která tudy v tu chvíli zrovna projížděla.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Dívka twerkovala přímo u silnice. Za pár vteřin došlo ke strašlivé nehodě!

VIDEO: Moderátor měl živý vstup ve vysílání. Za jeho zády se stala otřesná nehoda!

 

Související témata:
TN.cz / ych