the voice

Natálie je pořádná tvrďačka! Prošla si však těžkým obdobím

The Voice Česko Slovensko už v neděli večer pokračuje šestou epizodou. Diváci budou mít opět možnost sledovat vystoupení talentovaných zpěváků, ze kterých jen někteří dostanou šanci na to, aby v této show mohli znovu ukázat svůj talent. O tom bude rozhodovat čtyřčlenná porota, kterou tvoří Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Pepa Vojtek.

Před kouče se v neděli postaví i dvaadvacetiletá Natálie Rotterová z Jeseníku. Natálie je něžná dívka, která pracuje v olomoucké charitě jako sociální pracovnice. Je ráda, že se může zasadit o změnu života lidí, kteří se ocitli na ulici.

 

Tato křehká dívka má ale i svoji drsnou stránku. Její velkou zálibou je bojový sport krav maga, kde se učí sebeobranu a při tréninku může ventilovat nahromaděný stres.

 

Natálie má za sebou i neveselé období. Trpěla totiž poruchou příjmu potravy, nyní je ale vše v pořádku. Hudbu bere jako oporu, která jí pomáhá v každé životní situaci.

 

GALERIE: The Voice Česko Slovensko: Uspět bude chtít i pořádná drsňačka!

1
/
5
Zdroj: TV Nova
The Voice Česko Slovensko: Uspět bude chtít i pořádná drsňačka! - 1

 

Uspěje nakonec Natálie před porotou? Další díl The Voice Česko Slovensko už v neděli ve 20:20 na Nově. Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

reg TN.cz