Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Výměna manželek

"Nechci, aby se máma vrátila," pláče Lucie. Míšu vztah šokuje

Už ve středu se mohou diváci těšit na další premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí Michaela v početné sběratelské domácnosti, navíc se stále přítomným tatínkem, a jestli si Eva v jiné rodině uvědomí, co je důležitější - peníze, nebo zdraví partnera.

Ve středeční premiérové Výměně manželek poznáme rodinu ze Zbůchu, kterou tvoří Eva (43), Martin (47), Lucie (23), Michal (12), Eliška (8) a Kája (8). Na druhé straně se seznámíme s Michaelou (28), Otou (40), Michaelou Miou (2) a Julií (3 měsíce), kteří žijí v Saběnicích.

 

První rodinu přihlásila do Výměny manželek Eva. Jako hlavní důvod uvádí, že děti jí vůbec nepomáhají s chodem domácnosti a ona je zvědavá, jestli to stejně funguje i v jiných rodinách. Eva je navíc vášnivou sběratelkou panenek a její manžel pro změnu sbírá autíčka.

 

GALERIE: Výměna manželek: Dcera se radovala z nepřítomnosti matky!

1
/
22
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Dcera se radovala z nepřítomnosti matky! - 1

 

Účast druhé rodiny v pořadu má na svědomí Michaela, která tuto akci bere jako velkou zkušenost. S manželem mají podle vlastních slov báječný vztah. To, že báječné vztahy nejsou pravidlem, zjistí Michaela velmi záhy ve své náhradní rodině. Trápit ji bude psychické rozpoložení 23leté Lucie.

 

 

Lucii její matka vylíčila jako línou dívku bez práce, opak je ovšem pravdou. Michaela zjistí, že Lucie nemá s pomáháním v domácnosti problém, a dokonce s ní velmi hezky komunikuje. Po několika dnech se dozví, že Lucie má blok vůči své matce a je ráda, že není doma.

 

Podaří se Michaele změnit Lucčin postoj? To uvidíte v premiérové Výměně manželek už ve středu od 20:20 na Nově! Nejnovější díl reality show najdete na NovaPlus, všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz