Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SKANDÁL V SUPERSTAR

Nechutný útok na Dalibora Slepčíka: Musel volat na policii

SuperStar - Dalibor Slepčík
Zdroj: TV Nova
Dalibor Slepčík je velký favorit na vítězství v SuperStar

Jeden z největších favoritů na vítěze SuperStar - mladý a nadaný Dalibor Slepčík - musí čelit útokům internetových trollů. Na sociálních sítích přibývají jeho falešné profily a mladý zpěvák s tím nemůže nic dělat. "Dokonce se mi někdo naboural do mého pravého facebookového profilu a dělal si tam, co chtěl," řekl Dalibor portálu TN.cz.

Finalista a jeden z favoritů SuperStar Dalibor Slepčík zažívá to, s čím se potýkají světové celebrity po celý život. Jeho popularitu chtějí využít různí podvodníci k vlastnímu prospěchu. Že na sociálních sítích vznikají falešné profily, na to si už každý musel zvyknout. Jenže Daliborovi někdo jeho osobní účet hacknul.

 

Podívejte se na fotografie napadeného Facebooku Dalibora Slepčíka: 

16

GALERIE: Napadnutý Facebook Dalibora Slepčíka

Zdroj: facebook.com

Nabouraný Facebook - Dalíkk Slepcik - 1

Hodnocení:

 

"Volal jsem na policii, ale řekli mi, že jsou na to krátcí. Na  mém profilu někdo sdílel i aplikaci Ask. Tu sice mám, ale nebyl jsem tam už tak tři čtyři měsíce," potvrzuje Dalibor napadení svého profilu na sociální síti. "Dokonce tam ten člověk napsal, že tento Facebook není pravý a přidal odkaz na jiný, který byl samozřejmě falešný," vysvětluje Dalibor Slepčík. "Já jsem tam odsud teda všechno vymazal, ale je možné, že si tam ten člověk teď čte moje zprávy," pokračuje mladý zpěvák. "Musel bych na policii zajít a na to teď není prostě moc času," dodává Dalibor. 

 

Chcete sledovat SuperStar na Facebooku a Instagramu? Tady jsou oficiální profily: 

instagram.com/superstartv2015

facebook.com/superstarnovaera

 

14

GALERIE: SuperStar - Nenápadný kluk zazářil před porotou v SuperStar!

Zdroj: TV Nova

Dalibor Slepčík

Hodnocení:

 

Podobná situace panuje i na Instagramu. "I tady je mnoho falešných profilů pod mým jménem. Je tam spousta fotek, které tam já nepřidávám. Jsou tam zveřejněné fotky nebo video, které jsem někomu posílal do chatu, ale nikde jsem je nedával veřejně. Tak to mi museli ukrást z chatu a pak zveřejnit," má jasno Dalibor.

 

Jediný pravý facebookový profil Dalibora Slepčíka najdete zde. Instagram už vzhledem k velkému množství falešných profilů přestal používat.

 

Poslechněte si vyjádření Dalibora Slepčíka o útocích na jeho profily na sociálních sítích:

 

Na celý poslední díl SuperStar se můžete podívat ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Ben Cristovao jako ultimátní bojovník. Podívejte se, co všechno dokáže!

VIDEO: Finalista SuperStar Daniel Křižka jako bojovník. Takto sundal svého soupeře!

hru TN.cz