Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Záhada v Dobřanech

U plotu školky ležela mrtvola, děti nesměly ven. Policie zatkla dva lidi

Dobřany na Plzeňsku od pondělí žijí děsivou událostí. Za plotem místní mateřské školky totiž ležela mrtvola muže. Místo dlouho ohledávali kriminalisté a drobotina z mateřinky si nesměla hrát na zahradě. Ve středu policisté zatkli dva lidi.

I když je policie na informace k případu zatím poměrně skoupá, už v minulých dnech muži zákona naznačovali, že muž nezemřel přirozenou smrtí, ale že v jeho skonu měl prsty někdo další. Nebožtík měl navíc mít obličej rozbitý tak, že nebylo možné ho identifikovat pouhým pohledem.


Vyšetřovací verzi násilné smrti podporuje i to, že podle informací TV NOVA policisté ve středu zadrželi kvůli úmrtí muže dva lidi. Policisté zatím vývoj v případu nekomentovali, bližší informace by měly být k dispozici ve středu odpoledne. 


Poslechněte si reakci obyvatel domu:Podle informací TV NOVA je mrtvým cizinec z východní Evropy, který ovšem v Dobřanech bydlel. A v neděli měl ve městě obcházet bary a hrát na automatech.


Obyvatelé domu, kam policisté ve středu vpadli a jehož okolí hlídali těžkooděnci, reportérovi TV NOVA potvrdili, že si muži zákona odvedli dva muže.Prý to ale nemohli být ti správní, podle místních totiž pravděpodobní pachatelé z Dobřan v pondělí odjeli vlakem, ve městě prý nezůstávali a byli tu jen na návštěvě. Obyvatelé domu si také stěžují, že policejní zákrok byl velmi razantní a "odnesly" ho prý i děti.

pez TN.cz