oběsila se na sluchátkách

"Neměla puls, skočil jsem z okna!" Jan popsal pokus o záchranu Nikol

Mladá maminka nečekaně zemřela
Zdroj: Girlswithcars
Hana Mikulková
Hana Mikulková
14.9. 2019 10:07
Téma:

Smrti mladé matky Nikol předcházela hádka s přítelem. Právě vztahové problémy ji měly podle kamarádů trápit delší dobu. Mladý pár se měl pohádat i před její smrtí. Partner pak její bezvládně tělo objevil na posteli a redakci TN.cz popsal, jak se své přítelkyni snažil zachránit život.

"Vše nasvědčuje tomu, že dívka spáchala sebevraždu. Zatím však nemáme výsledky pitvy," řekla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Mladou maminku našel mrtvou právě její přítel.

 

"Byla na posteli zády ke dveřím. Oběsila se v sedě, na sluchátkách od počítače. Když jsem vešel do pokoje, tak jsem netušil, že už nežije," popsal partner Jan redakci TN.cz

 

"Začal jsem na Nikču mluvit. Pak jsem přišel blíž a najednou jsem uviděl sluchátka okolo jejího krku a zjistil jsem, že je celá modrá. Zavolal jsem na jejího bratra, ať zavolá záchranku a snažil jsem se ji oživit. Jenže jsem necítil puls. Skočil jsem z okna a snažil se co nejrychleji sehnat pomoc," popsal děsivé chvíle Jan.

 

Na místo po chvíli přijela záchranka. "Záchranáři mi řekli, že už nežije a nemůžou nic dělat," řekl smutným hlasem Jan. "V tu chvíli se mi zhroutil svět. Náš vztah nebyl perfektní, ale fakt jsem ji miloval. Chtěl jsem, abychom byli spolu," dodal.

 

Jana obviňují lidé z toho, že mladou ženu k sebevraždě dohnal a že jí ubližoval. "Jsem z toho už na prášky, jak mě z toho každý obviňuje," řekl Jan. Pár se spolu na několik měsíců rozešel. "Myslíte si, že by se ke mně vracela, kdybych ji mlátil?" ptá se Jan.

 

 

Jenže kamarádi Nikol se na Jana zlobí a jsou přesvědčeni, že by tímto způsobem neopustila svého syna, kdyby ji k tomu něco nedohnalo. "Mám i zprávy, kde mi napsala, že ji zmlátil a že se ho bojí," popsal mladík, jehož totožnost redakce zná, ale rozhodla se ji nezveřejnit.

 

"Chceme na něj podat hromadnou žalobu. Musí zaplatit za to, že ji týral," dodal kamarád Nikol s tím, že proti Janovi svědčí i fakt, že je v podmínce kvůli násilným trestným činům.

 

"Podmínku mám. Dostal jsem se do problémů, když jsem se někoho jednoduše snažil zastat. Ale Nikol jsem neubližoval," zakončil Jan.

GALERIE: Nikol byla velká fanynka aut

1
/
4
Zdroj: Girlswithcars
V Brandýse nad Labem zemřela mladá maminka - 3

TN.cz