premiérové díly

Nevěra i vážná nemoc! Tohle čeká hrdiny Ordinace v příštím roce

Nové díly Ordinace v růžové zahradě
Zdroj: TV Nova
Do Ordinace zamíří staří známí i úplně nové postavy

Už od 9. ledna se můžete těšit na premiérové díly oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A i tentokrát se bude na co dívat. Do Kamenice se vrátí staří známí, dějem zamíchají ale i úplně nové postavy.

Alena, Mázl a Rytíř

Alena se na podzim ocitla v milostném trojúhelníku. Čestmíra miluje, přesto ale neodolala svodům svého bývalého manžela Karla. A teď je těhotná. Problémem ovšem je, že neví, kdo je otcem. Mázl (Petr Rychlý) a Rytíř (Miroslav Etzler) se tak utkají coby dva kandidáti na tatínka.

 

Komické soupeření zastaví až vážný problém Aleny i děťátka. Oba muži budou muset spolupracovat, aby je zachránili. Podaří se jim to? A kdo je ve skutečnosti otcem?

 

Eduard a Běla

Eduard (Petr Štěpánek) by mohl konečně prožívat poklidný život po boku své ženy Běly (Zlata Adamovská), kvůli starostem o dceru Terezu (Monika Zoubková) ale musí být stále ve střehu. Tereza totiž prožívá nejhorší období svého života. Nedaří se jí ani v práci, ani v boji o dceru Alžbětku.

 

Eduard s Bělou ještě netuší, že po Vánocích jim vrásek na čele ještě přibude. Tereza se totiž seznání s mužem, který má v kamenické nemocnici neblahou pověst. Doktor Mára (Robert Jašków) jí dokonale zamotá hlavu.

 

Jak dopadne střed Máry a Edy, když je ve hře budoucnost jeho dcery? A jak se zachová Běla, která odmítá jen nečinně přihlížet?

 

GALERIE: Nové díly Ordinace v růžové zahradě

1
/
14
Zdroj: TV Nova
Nové díly Ordinace v růžové zahradě - 1

 

Bibi

Bibi se zamilovala do svého kolegy a spolubydlícího Marka. Jenže ten ji zradil a odjel na Ukrajinu se svou manželkou Innou, o které si myslel, že je dávno mrtvá. Bibi nezbylo, než se s dalším nevydařeným vztahem smířit. To ale neznamená, že na lásku zanevřela. Když se v nemocnici objeví sympatický doktor Vojta (Ivan Lupták), začne svítat naděje na nový vztah.

 

Jenže Marek nebude na Ukrajině věčně. Co se stane, až se s Innou vrátí zpátky do Kamenice? Dokáže Bibi ustát vnitřní spor mezi poklidnou láskou k Vojtovi a potlačované vášni k Markovi? Koho si nakonec vybere? A co Marek?

 

 

Bobo a Heluš

Když se v Kamenici objevil Švarcův syn Hugo, vypadalo to, že by mohli žít jako šťastná rodina. Jenže v životě Boba a Heluš jde v první řadě vždycky jenom o peníze, což už je dostalo do nejednoho maléru.

 

V honbě za bohatstvím se nechají Bobovým bratrem vtáhnout do podvodu kolem komunitního centra, které vede Vavřinec Kolečko. Jenže když Bobo zjistí, že s ním bratr nehrál čistou hru, obrátí se proti němu. A začne bratrovražedný boj! Jak to dopadne? A neztratí při tom Švarc lásku svého syna?

 

Květa a Vilík

Květa (Klára Oltová) a Vilík (Roman Štabrňák) začínají budovat křehký vztah, kterému ale nefandí Květin syn Jonáš (Milan Peroutka). Květa navíc zjišťuje, že její zesnulý manžel nebyl takový světec a hrdina, jak si myslela. Vedl dvojí život a zůstal po něm nesplacený byt, ve kterém žije jeho milenka Denisa (Berenika Kohoutová) se svými dvojčaty.

 

Vilík s Květou se snaží splatit dluhy Květina manžela a ušetřit děti zklamání z jejich otce. Jenomže když Jonáš Denisu pozná, začnou se mezi nimi rodit sympatie. Ustojí vztah Květy a Vilíka náročné pracovní nasazení?

 

Petr a Andrea

Andrea (Klára Cibulková) se vrací ke svému manželovi Petrovi Hanákovi a společně budou prožívat krásné období. Jenže Andreina nemoc, kterou zdědila po otci a o které ví, že ji jednoho dne zabije, udeří naplno.

 

Andreiny dny se krátí, ale odmítá se kruté nemoci poddat. Pohltí ji komplikovaný případ pacientky Martiny Prchalové (Sandra Černodrinská), která trpí pod vlivem svého despotického manžela, a Andrea hodlá udělat vše pro to, aby ženu zachránila. Na sebe přitom nemyslí.

 

Do děje Ordinace v růžové zahradě 2 zasáhne i řada nových postav. Jak zamíchají kartami, si přečtěte na další straně!

 

 

1
2
mom TN.cz